Paruošta 7,5 km slidinėjimo trasa laukia vilniečių

Žiemos sporto džiaugsmais kartu kviečia pasimėgauti orientavimosi sporto klubas „Perkūnas“. Vos iškritus sniegui ir paspaudus žiemos šalčiui, sportininkai naudojasi proga paslidinėti savuose miškuose. Klubo “Perkūnas” iniciatyva Karoliniškių ir Pilaitės mikrorajonų miškuose jau laukia 7,5 kilometrų ilgio trasa, paruošta specialiu sniegomobiliu, kurio pagalba pavyko padaryti gan plačias vėžes, todėl yra galimybė slysti laisvu stiliumi.

Miškas, kuriame parengta ši trasa, yra šalia Pilaitės ir Karoliniškių mikrorajonų. Reljefas ypatingai įvairus, nemonotoniškas. Laukia keletas lėkštų, bet jėgos reikalaujančių įkalnių, taip pat keletą greitesnių nusileidimų, yra daug ir lygių atkarpų, kurios puikiai tinka slidinėjimo pradžiamoksliams.

Vilniečių sportininkų labai pamėgta ši miško trasa driekiasi ir per „Snaigės žygių“ vietoves, kuriose žygių metu apsilankydavo daugiau nei keli šimtai sportininkų, slidinėjimo megėjų. Taip pat šiose vietovėse vyko Lietuvos orietavimosi sporto slidėmis čempionatai bei „Perkūno“ taurės varžybos.

Patogus privažiavimas prie trasos – nuo Smalinės gatvės Pilaitėje, Vakarinio aplinkelio arba kelio jungiančio D. Gerbutavičiaus ir Taurupės gatves.

Trasos schemą galite rasti interaktyviame puslapyje http://trails.lt/#!/route?id=PdT2UsjTNq <http://trails.lt/#%21/route?id=PdT2UsjTNq>

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt