Tarptautinis seminaras „Europos Sąjungos fondų parama darnaus judumo projektų plėtrai“

2015 m. sausio 8 d., ketvirtadienį, nuo 8.30 iki 13.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (II a.) vyks tarptautinis seminaras Europos Sąjungos fondų parama darnaus judumo projektų plėtrai.

Seminare bus pristatyta nacionalinių darnaus judumo mieste planų rengimo šiandieninė situacija ir idėjos kaip įtraukti Lietuvos miestus į Europos miestų tinklą, siekiant pagerinti miestų judumo programų ir priemonių kūrimąsi. Bus nagrinėjamos įdiegtos ir kuriamos išmanaus judumo technologijos, gerinančios miestiečių keliavimo kokybę.

Europos komisijos remiama ‘FrontierCities’ komanda paaiškins kaip miestai, dirbdami kartu su mažomis ir vidutinėmis įmonėmis, startuoliais bei internetinių svetainių kūrėjais, gali gauti nuo 50 tūkst. iki 150 tūkst. eurų iš 4 milijonų eurų fondo, skirto pritaikyti išmanųjį mobilumą mieste.

Seminaras bus įdomus ir naudingas miestų transporto ir teritorijų planavimo, informacinių technologijų specialistams, mažoms ir vidutinėms įmonėms, startuoliams, mokslo institucijoms.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt