Kongresų rūmuose – vilniečių tapytojų paroda „Skirtingos paletės“

Vilniuje, Kongresų rūmuose veikia tapybos paroda ,,Skirtingos paletės“. Trys vilniečiai tapytojai: Ieva Bunokaitė, Lionė Grigaliūnaitė ir Algimantas Kliauga šventiniu laikotarpiu eksponuoja neseniai sukurtus tapybos darbus.

Šios parodos koncepcija susiformavo praėjusių metų plenere Kupiškyje, kur menininkai kartu kūrė ne vieną dieną. Kiekvienas menininkas savaip perteikia šiam šventiniam metų laikotarpiui skirtą ekspoziciją.

Lionė Grigaliūnaitė: ,, Kongresų rūmai – puiki parodinė erdvė. Tinka autorinėms parodoms. Kiekvieno darbai žiūrisi ir kartu, ir atskirai. Parodos pavadinimas labai paprastas ir aiškus. Kiekvienas dailininkas turi savo paletę ir tikrąja, ir perkeltine prasme. Turime savo braižą, temas, motyvus, mūzas. Šie veiksniai gali keistis, o paletė, spalvinė gama yra įgimta. Tuo mes esame skirtingi ir unikalūs“.

Ieva Bunokaitė: ,,Mano darbų pagrindinis siužetas – miestai ir angelai. Miestus tapyti visada mėgau – išgalvotus ir realius. Ruošiantis šiai šventinei parodai, pirmiausia atėjusi mintis buvo – kaip be angelų temos?“

Algimantas Kliauga eksponuoja trylika, tapytų Floridoje, darbų. Ant pilko marmuro sienų suskamba ryškaus kolorito, augalų motyvais nutapyti darbai.

Apsilankę kongresų rūmuose gali grožėtis skirtingomis paletėmis nutapytais trisdešimt trimis paveikslais. Paroda veiks visą sausio mėnesį.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt