Turisto kortelė – Vilniaus svečiams iš skirtingų pasaulio kampelių

Kasmet atnaujinamas projektas – Vilniaus miesto kortelė (Vilnius City Card) – 2015-uosius pradėjo su geromis žiniomis – pristatytas naujas, sukurtas pagal vieningą Vilniaus miesto prekės ženklą, kortelės ir leidinių dizainas, taip pat ir didesnių nuolaidų turistams sistema.

Vilniaus, kaip ir daugumos Europos sostinių, kortelė yra skirta turistams, norintiems aktyviai pažinti miestą ir kartu sutaupyti. 2015-aisiais kortelė suteiks platesnes galimybes ir didesnę naudą, – paruoštas ilgesnis nuolaidų sąrašas, kuriame yra net 135 vietos. Šįmet prie projekto prisijungė Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmai, įtraukta daugiau kultūros vietų ir restoranų.

Kortelę įsigijęs turistas gali rinktis nuolaidas pagal jį dominančią kategoriją: ekskursijos, muziejai, parkai, kultūros renginių vietos, galerijos ir suvenyrai, restoranai ir kavinės, barai ir klubai, transportas, aktyvios pramogos, grožis ir sveikatingumas, apgyvendinimas. Visos nuolaidos skelbiamos specialiame leidinyje ir interneto svetainėje www.vilnius-tourism.lt. Kortelę galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centruose arba internetu.

Į Vilnių atvykę svečiai iš skirtingų pasaulio šalių jau spėjo įvertinti turistams skirtos Vilniaus miesto kortelės privalumus.

Per praėjusius 2014 metus turisto kortelę jau išbandė svečiai iš 40 valstybių. Aktyviausi buvo rusai, vokiečiai, britai, lenkai ir prancūzai, kurie skyrė laiko muziejų ir parkų lankymui, dalyvavo ekskursijose, nuomojosi dviračius, taip pat lankėsi restoranuose, suvenyrų parduotuvėse, galerijose. Dauguma svečių mieste buvo apsistoję 3 ar 4 naktis ir lankėsi Vilniuje pirmą kartą.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]