Vilniaus turizmo galimybės pristatytos tarptautinėse turizmo parodose Suomijoje ir Olandijoje

Sausio 13-18 dienomis Helsinkyje (Suomija) ir Utrechte (Olandija) vykusiose tarptautinėse turizmo parodose pristatytas Vilnius, kaip atviras, modernus, jaukus ir svetingas miestas, siūlantis įvairių kultūros renginių programą, lankytojai supažindinti su Vilniaus turizmo galimybėmis.

Parodose pateikta išsami informacija apie Vilniaus turizmo išteklius, paslaugas, turizmo plėtros naujienas, platinami Lietuvos sostinę pristatantys turistiniai leidiniai, žemėlapiai ir suvenyrai, susitikta su žurnalistais, rašančiais apie Vilnių, su turizmo kelionių organizatoriais, kurie organizuoja ir planuoja keliones į Vilnių, atsakyta į dominančius klausimus.

Parodų metu buvo jaučiamas ypatingas susidomėjimas Vilniaus miestu. Suomijos ir Olandijos gyventojai žinojo apie neseniai Lietuvoje įvestą eurą, domėjosi, kaip lietuviai jį priima ir nemažai lankytojų panoro pasikeisti savo euro monetas į lietuviškas.

Parodose dalyvavo nacionalinės ir miestų turizmo organizacijos, turizmo agentūros, turizmo informaciniai centrai – Helsinkyje – apie 900, Utrechte – apie 1400 dalyvių. Parodą Helsinkyje aplankė daugiau nei 68 tūkst., Utrechte – daugiau nei 120 tūkst. lankytojų.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt