Užsienio bendrovės po apsilankymo CONVENE kontaktų mugėje investuoja Lietuvoje

Dvi stambios užsienio bendrovės šiais metais atidaro savo atstovybes Vilniuje. Tarptautinė interaktyvių pristatymų įmonė „Titanium Presentations“ ir turkų bendrovė „DOYUK Technology & Promotion“, prekiaujanti verslo dovanomis ir suvenyrais, Lietuvos privalumus įvertino bendradarbiaudamos su parodos-kontaktų mugės CONVENE organizatoriais.

„CONVENE sukuria įspūdį, kad Vilnius yra regiono lyderis. Šios bendrovės CONVENE dėka pažino Lietuvą ir užmezgė reikalingus kontaktus, tad džiaugiamės, kad galiausiai tai nulėmė jų sprendimus plėstis į Lietuvą ir būtent Vilnių pasirinkti atspirties tašku plėtrai į visą Europą”, – sako CONVENE organizuojančio Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorėJolanta Beniulienė.

Tarptautinė interaktyvių pristatymų bendrovė „Titanium Presentations“ paslaugas teikia daugelyje pasaulio šalių. Įmonė Lietuvoje atidaro pagrindinį biurą, kurio darbuotojų skaičius per porą metų turėtų išaugti iki 20 ir daugiau. Bendrovė planuoja, kad Vilniuje įsikūręs biuras aptarnaus klientus Europoje, o 2016 metais savo paslaugas plės ir Šiaurės Amerikos klientams.

„Titanium Presentations“ vadovas, CONVENE edukacinės programos pranešėjas Lucas Chénier sako, kad sprendimą perkelti pagrindinį bendrovės biurą į Lietuvą nulėmė pozityvus lietuvių požiūris į darbą, strateginė mūsų valstybės geografinė vieta ir infrastruktūra, narystė Europos sąjungoje, palengvinanti veiklą visoje ES, taip pat ir Lietuvos sostinės kompaktiškumas bei draugiškumas. „Titanium Presentations“ klientų sąraše tokie pasauliniai prekių ženklai kaip „Mazda“, „Rolex“, „MTV“, „Pernod Ricard“, „HSBC Banking“, „Peugeot“ ir „Citroen“.

Turkų bendrovė „DOYUK Technology & Promotion“ Vilniuje steigia biurą, iš kurio teiks savo paslaugas visai Europos rinkai. Bendrovės vadovas Engin Doyuk sako, kad Lietuva siūlo nemažai galimybių investuotojams, norintiems plėsti veiklą į Europos sąjungą, geografinė padėtis ir išplėtotos logistikos paslaugos sudaro puikias galimybes jiems dirbti visai Europai iš Lietuvos. „DOYUK Technology & Promotion“ yra šių metų CONVENE rėmėjai ir dalyviai.

Paroda-kontaktų mugė CONVENE, kurioje susirinks konferencijų ir kitų renginių organizavimo verslo profesionalai iš įvairių šalių, vyks šių metų vasario 11-12 dienomis Vilniuje, „Litexpo“. CONVENE yra pirmoji paroda-kontaktų mugė Baltijos regione, skirta konferencijų verslo tiekėjams ir potencialiems klientams iš Baltijos regiono šalių susirenkantiems po vienu stogu aptarti bendradarbiavimo galimybių.

Pagrindinis CONVENE organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, agentūra „BalticTravel Group“, viešbučiai „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Amberton Hotels“ ir „Crown Plaza Vilnius“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Ūkio ministerija. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE gali registruotis internetu www.convene.lt

Daugiau informacijos: Jolanta Beniulienė Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė +370 618 81598, [email protected]