Vilniaus savanorių centras ieško savanorių

Savanoriauk vaikų stovykloje

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ kviečia praleisti 5 dienas stovykloje skirtoje vaikams su negalia ir jų šeimoms.
Nuo vasario mėnesio kiekvieną savaitę ieškomi savanoriai, kurie galėtų būti vaikų kompanionais stovykloje Druskininkuose.
Kelionės, apgyvendinimo ir maisto išlaidos padengiamos.
Daugiau informacijos: info@savanoriucentras.lt

ir registracija: https://docs.google.com/forms/d/1CPqPLOe6K1mQwUMTDSuWAYP49Nf2W5vekzwRF2_Dkg4/viewform

Savanorystė „Maisto banke“

Prasidėjo keturias savaites truksiantis ilgai galiojančių produktų dalinimo vajus. Vien Vilniuje cukrumi, aliejumi ir kitais produktais „Maisto bankas“ parems net 17000 itin sunkiai besiverčiančių asmenų. Kad pagelbėtumėm tokiai daugybei, labai reikalinga Jūsų, Šaunieji Savanoriai, pagalba. Jos reikia kasdien įvairiose Vilniaus vietose.
Amžius visiškai nesvarbus, svarbu, jei turite laiko darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Pagalbos reikia jau nuo šiandien iki vasario 14 dienos kasdien, tad jei tik galite, nedvejodami rašykite: dovile@maistobankas.lt. Mes Jūsų laukiam

Savanoriauk tarptautinėje Knygų mugėje

Vasario 19-22 dienomis į literatūros ir bendravimo šventę tūkstančius skaitytojų šešioliktą kartą suburs Vilniaus knygų mugė, pristatysianti daugiau nei 300 renginių. Tokiai gausybei renginių, reikalinga ir savanorių pagalba.

Savanorių veikla Knygų mugės metu:

1. Renginių moderavimas:
2. Asistavimas informacijos ir paslaugų centre, bendravimas su parodos administracija;
3. Parodos lankytojų informavimas apie specialių parodos erdvių vietas/zonas ir kitos informacijos suteikimas;
ir kita…

Savanorių registracija: https://docs.google.com/forms/d/13YNdpSPcu9Gi6aTz1gTdyy1YYHtj2b7mJvPf321krjY/viewform

Prisijunk prie „Baltųjų pirštinių“ komandos

Esi pilietiškas? Nori prisidėti prie socialiai bei politiškai atsakingos visuomenės kūrimo? Tuomet kodėl nesi „Baltųjų pirštinių“ komandoje?

Neabejinga politinės korupcijos situacijai Lietuvoje pilietinė iniciatyva „Baltosios Pirštinės“ ragina artėjančius rinkimus pasitikti itin aktyviai, tiek organizuojant pilietiškas akcijas, tiek stebint rinkimus. Aktyviai prisidėti prie skaidrios priešrinkiminės kampanijos bei sąžiningų rinkimų kviečiame ir Jus.

Savanorio anketą rasite: http://baltosiospirstines.lt/tapk_savanoriu

Arba galite susisiekti: vilnius@baltosiospirstines.lt

Tapk Login konferencijos savanoriu!

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse. http://www.login.lt/konferencija/apie-login/trumpai_apie_konferencija Tapęs LOGIN savanoriu, Tu galėsi didžiuotis prisidėdamas prie didžiausios progreso konferencijos Baltijos šalyse organizavimo. Renginio metu įgysi naudingų pažinčių, klausysiesi įkvepiančių pranešimų, bendrausi su žmonėmis iš viso pasaulio ir, žinoma, patirsi daugybę nepakartojamų akimirkų, kurias prisiminsi ilgai.

LOGIN 2015 vyks Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre, gegužės 7-8 dienomis.

Jei nori prisijungti prie LOGIN komandos, užpildyk anketą:

http://www.login.lt/konferencija/apie-login/trumpai_apie_konferencija

Tapk jaunuoju „Žinau viską“ žurnalistu!

Esi jaunas, idėjų kupinas žmogus, kuriam daugiau nei 14, bet vis dar mažiau nei 29 metai? Geriausias tavo draugas – tušinukas ir užrašų knygutė, turi savo nuomonę ir nebijai jos išsakyti? Galbūt iš rankų nepaleidi fotoaparato ir mėgsti įamžinti veiksmą, vykstantį aplink? Turime tau puikų pasiūlymą – jaunuoju žurnalistu „Žinau viską“ komandoje!

http://www.zinauviska.lt/lt/kas-mes/prisijunk-prie-mus

Savanorystė Kaune Europos golbolo čempionate

2015 m. liepos 5-12 dienomis Kaune vyks Europos golbolo čempionatas. Kviečiame pildyti savanorio anketą bei nepraleisti puikios progos prisidėti prie didelio ir įdomaus renginio! Plačiau apie čempionatą bei būsimas savanorių veiklas –http://www.lasfinfo.lt/index.php/titulinis Paskubėkite registruotis, kas norite įgyti neįkainojamos patirties!

Savanorio anketa https://docs.google.com/forms/d/1U1mfzpq6fwUvXBmhS_hMW-40KkS-EoVsJiZkPpkgiPs/viewform?c=0&w=1 3

Savanoriauk Šeškinės vaikų dienos centre

Šeškinės vaikų dienos centras ieško jaunų žmonių, trokštančių prasmingai praleisti laisvalaikį ir labiau save pažinti. Savanoriai kviečiami padėti pamokų ruošoje ir prisidėti prie vaikų laisvalaikio organizavimo.

Dienos centras veikia kasdien nuo 14.00 iki 18.00, tad jei gali skirti bent 4 valandas per savaitę, esi labai laukiamas/a!

Daugiau informacijos: seskines.dc@gmail.com arba telefonu 865905052 (Justė)

ILGALAIKĖS SAVANORYSTĖS PASIŪLYMAI:

Savanoriauk „Mes Darom“

DAROM, tai jaunų profesionalų komanda, kuri dalinasi savo patirtimi ir įkvepia aplinkinius geriems darbams. Tik kartu, tikslingai veikdami – sukursime pridėtinę vertę savo valstybei! Kviečiame prisijungti prie DAROM centrinio biuro Vilniuje! Rašyk: info@mesdarom.lt arba hr@mesdarom.lt. Daugiau informacijos ieškok: www.mesdarom.lt

Savanorystė „Mokslo sriuboje“

Sėdi mokyklos ar universiteto suole tarp keturių sienų, per dieną išklausai apie septynias valandas monotoniško mokytojo ar dėstytojo balso ir manai, jog mokslas užknisa juodai? O jeigu pasakytume, jog mokslas jėga? Sakai, bepročiai? Turi puikią galimybę pakeisti savo požiūrį į mokslą ir išmokti to, kas vyksta už mokyklos ar universiteto sienų! Mokslo populiarinimo TV laida „Mokslo sriuba” ieško Tavęs! http://mokslosriuba.lt/

Daugiau info ir savanorių registracija: info@savanoriucentras.lt

Savanoriauk PoliPRO Organizacijoje!

Viešoji įstaiga „PoliPRO“ kviečia jaunimą ir suaugusiuosius savanoriauti. Savanoriams siūlome dalyvauti tiek pagrindinėje įstaigos veikloje – platinant informaciją apie dingusius asmenis, tiek įgyvendinant kinologijos projektą „Dogspro.lt“ (informacijos apie projektą platinimas, projekto moderavimas, informacijos paieška, naujienų paieška ir anonsavimas, fotografijų galerijos tvarkymas, projekto informacijos vertimas į rusų ir anglų kalbas, renginių organizavimas ir kt. (savanoriauti gali asmenys nuo 14 metų, tačiau yra papildomų reikalavimų).

Platinant informaciją apie dingusį asmenį labai reikalingi savanoriai nuo 18 metų, rimtai žiūrintys į šią problemą. http://www.polipro.lt/lt/Volunteer?tid=30 Laukiame rimtai nusiteikusių savanorių prisidėti prie mūsų veiklos šiose srityse:

  • tekstų vertimas į užsienio kalbas;
  • tekstų ir skelbimų paruošimas;
  • paieška ir bendravimas su panašiomis organizacijomis kitose šalyse;
  • bendravimas su lietuvių bendruomenėmis kitose šalyse;
  • komunikavimas užsienio kalbomis

Daugiau informacijos ir registracija el. p. info@savanoriucentras.lt

Savanorystė raidos sutrikimą turinčių vaikų centre

VšĮ “Abos centras”, padedantis raidos sutrikimų (autizmo sindromą) turintiems vaikams įgyti visas būtiniausias jiems žinias ir išmokti gyventi ne itin draugiškame jiems pasaulyje.

Kokio savanorio ieškome? Mylinčio vaikus, atsakingo, komunikabilaus, imlaus, atviro, norinčio keistis ir keisti žmogaus. Didelis privalumas – rusų kalbos žinios, pedagoginis/psichologinis išsilavinimas. Centras dirba: pirmadienį – penktadienį, 13-19 val., keliomis vaikų pamainomis, todėl laikas puikiai suderinamas su studijomis. http://www.aboscentras.lt/

Susidomėjai šia savanoryste? Parašyk mums info@savanoriucentras.lt

Savanorystė „Jaunimo linijoje“

Esi veiklus, nori padėti žmonėms ir tau yra 18+ metų? Tuomet „Jaunimo linijai“ reikia būtent tavęs! Kviečiame tapti „Jaunimo linijos“ emocinę paramą teikiančiu savanoriu arba plėtros savanoriu, prisidedančiu prie „Jaunimo linijos“ veiklos kitais būdais nei teikiančiu emocinę paramą. Laukiame naujų savanorių jau dabar! Registracija į informacinius susitikimus http://www.jaunimolinija.lt/lt/tapk-savanoriu/

Savanorystė Gyvybės vagonėliuose

Gyvybės vagonėliai – viešoji organizacija, kuri rūpinasi beglobių gyvūnų gerove. Kuria projektus, organizuoja akcijas, kurie padeda gyvūnams patekusiems į bėdą, kai juos išmeta, atsisako šeimininkai, taip pat rūpinasi beglobių gyvūnų populiacijos mažinimu.

Ieškomi visi geros valios savanoriai, pilnamečiai, norintys prisidėti prie prieglaudos veiklos, informacijos sklaidos ar tiesiog turintys naujų idėjų ir norintys veikti gyvūnų gerovės vardu. Pagal galimybes ir žmonių gausą Gyvybės vagonėliai organizuoja kitą veiklą, kuriai visada laukiami kūrybingi ir komunikabilūs žmonės, veiklos gausa ir gyvūnų gerovė priklauso nuo komandos.

Susidomėjai? Daugiau informacijos – http://beglobis.com/Savanoriauk-714.html

Savanoriauk „Lesė“ gyvūnų prieglaudoje

Darbai, kuriuos atlieka savanoriai patys įvairiausi – nuo gyvūnų priežiūros prieglaudose iki darbo namie kompiuteriu ir internetu. Naujai prisijungę savanoriai gali pasirinkti, ką jie labiausiai moka ar labiausiai nori atlikti, jungiasi prie tos srities komandos, arba pasiūlo savo idėjas, kurias visada malonu išgirsti – juk kuo daugiau pasiūlymų ir minčių, tuo geresnis rezultatas.

Nori prisijungti? Daugiau informacijos http://lese.lt/lt/tapk_musu_nariu

Savanoriauk Big Brothers Big Sisters programoje!

Savanoriams, kurie jau yra buvę savanoriais, arba tiems, kurie dar nedrįso savanoriauti, tačiau labai norėtų, siūlome įsitraukti į labai svarbų visuomenei, o labiausiai – vaikams, projektą „Big Brother Big Sister“.

Projekto metu Jūs būsite Paramos centro vaikams savanoris.

Šiuo metu centre esantys berniukai ir mergaitės laukia savo DIDŽIŲJŲ DRAUGŲ.

Jeigu Tau yra 18 metų ir turi bent 2 laisvas valandas per savaitę – tapk savanoriu – vaikų Didžiuoju draugu!

Tapęs savanoriu Tu:

– Baigsi savanoriško darbo su vaikais psichologinius kursus.

– Tapsi teigiamu pavyzdžiu 7 -14 metų berniukui ar mergaitei.

– Sužinosi ir patirsi daug naujo ir įdomaus.

– Susirasi naujų draugų ir galėsi realizuoti savo idėjas.

– Bus daug kelionių, vasaros stovyklų ir kitų pramogų.

Daugiau informacijos apie projektą – http://www.pvc.lt/lt/big-brothers-big-sisters/80-apie-big-brothers-big-sisters

Viešųjų ryšių skyriys, vrt@vilnius.lt