Kovo 29 dieną – krepšinio „Žvaigždžių diena“: Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kovos vienoje barikadų pusėje

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kovo 29 d. stos į vieną barikadų pusę, bet tik vienai – „Žvaigždžių“ – dienai.

O iš geriausių BEKO-LKL žaidėjų sudaryta rinktinė bandys įrodyti, kad „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dvivaldystė nutrūko neatsitiktinai. LKL

„Per paskutinius 8-erius metus „Žvaigždžių diena“ apkeliavo Lietuvą ir labai džiaugiuosi, kad vėl grįžta į Vilnių, kur ir pradėjo savo kelią. Kaunas ir Vilnius gali konkuruoti tik krepšinio aikštelėje ir tik todėl, kad laimėtų visa Lietuva. Tikiuosi, šis renginys nepaliks abejingų, vilniečiai bei miesto svečiai išvys puikų šou“, – sake Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Pasak laikinai generalinio lygos direktoriaus pareigas einančio Žygimanto Surinto, nuo sezono pradžios buvo galvota keisti šventės formatą. Nuspręsta, kad 2015-ieji turi būti metai, kai du „amžini priešininkai“ suvienys jėgas ir kovos prieš LKL rinktinę.

„Bent trumpam pasistengsime pamiršti amžinų varžovų priešpriešą. Tikrai džiaugiamės, kad šią šventę krepšinio mėgėjams dovanoja „Orakulas“ ir Vilniaus miesto savivaldybė“, – sako Žygimantas Surintas.

Ryškiausios lygos žvaigždės, populiariausi atlikėjai, kova, efektingi perdavimai ir kamuolio metimai į krepšį – žiūrovus džiugins kovo 29 dieną „Siemens“ arenoje vyksiančios „BEKO-LKL Žvaigždžių dienos“ metu.

Renginio metu žiūrovų taip pat lauks „Snaiperio“, „Oro karaliaus“ ir trenerių „Karavano“ konkursai. Gausybė dovanų, siurprizų, neišdildomų įspūdžių ir geros nuotaikos dozė.

Didžiausią Lietuvoje krepšinio šventę sutiko globoti lažybų bendrovė „Orakulas“. Nuo sezono pradžios koja kojon su stipriausia Lietuvos krepšinio lyga žengianti bendrovė džiaugiasi, jog gali prisidėti prie tokio renginio organizavimo.

Krepšinio sirgaliai jau nuo šiandien gali balsuoti už abiejų komandų starto penketus puslapyje www.zvaigzdziudiena.lt ir laimėti kelionę dviem į Turkiją.


Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt