Vilniaus oro uoste – sustiprinta eismo dalyvių kontrolė

Išaugus keleivių srautui Vilniaus oro uoste ir suintensyvėjus transporto eismui jo prieigose, Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai drauge su Oro uosto poskyrio policijos pareigūnais ir VĮ Lietuvos oro uostų atsakingais darbuotojais surengė prevencinę akciją eismo dalyvių kontrolei sustiprinti.

Patruliavimo metu buvo stebima, kaip vairuotojai Vilniaus oro uosto teritorijoje laikosi Kelių eismo taisyklių, ypač automobilių statymo tvarkos. Pareigūnai daug dėmesio skyrė ir pėstiesiems, per perėją ėjusiems degant draudžiamam šviesoforo signalui.

Pasak pareigūnų, vis dar pasitaiko melagingų piliečių pranešimų apie sprogmenis oro uoste, ar narkotikus bagaže. Akcijos metu pasitaikė du tokie atvejai ir abiem jais lėktuvo įgulos sprendimu keleiviams nebuvo leista tęsti kelionių. Nors pranešimai buvo melagingi, tačiau jie netoleruotini ir vertinami kaip reali grėsmė.

Akcijos metu buvo užfiksuota daugiau nei 100 įvairių pažeidimų, todėl Vilniaus oro uosto teritorijoje ir jo prieigose eismo dalyvių kontrolė bus stiprinama ir toliau.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt