Didžiausias pasaulyje kelionių portalas „TripAdvisor“ apdovanos geriausius Lietuvos viešbučius

Šių metų parodos-kontaktų mugės CONVENE, vyksiančios vasario 11-12 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo” metu, didžiausias pasaulyje kelionių portalas TripAdvisor pirmą kartą gyvai įteiks „Travelers′Choice™“ apdovanojimus keliautojų išrinktiems geriausiems 2015 metų Lietuvos viešbučiams. Apdovanojimo ceremonija įvyks vasario 11 dieną 11 val. „Litexpo“ centre.

TripAdvisor atstovas Europai Thomas Bangert apdovanos tris geriausius šių metų Lietuvos viešbučius. Jau 13-ą kartą organizuojamuose kasmetiniuose rinkimuose 8151 apgyvendinimo įstaiga įvairiose pasaulio šalyse pateko į savo šalies geriausiųjų dešimtukus, kurie sudaromi remiantis milijonais keliautojų įvertinimų ir nuomonių. Šių rinkimų laimėtojai keliautojų įvertinti už puikų aptarnavimą ir kokybiškas paslaugas.

Didžiausio pasaulyje kelionių portalo TripAdvisor atstovas CONVENE edukacinės programos dalyviams taip pat skaitys ir pranešimą. Edukacinėje programoje – daug kitų profesionalų, kurie su renginio dalyviais dalinsis savo žiniomis ir įžvalgomis įvairiomis konferencijų turizmo temomis.

Šių metų CONVENE edukacinės programos naujiena – išsamus Vokietijos, Lenkijos ir Skandinavijos konferencijų turizmo rinkų pristatymas. Organizatorių teigimu, jis turėtų būti itin naudingas verslui, ieškančiam naujų klientų, o ypač tiems, kurie priversti dairytis naujų galimybių, atsižvelgiant į situaciją Rusijoje.

„Vilniuje vykstantis CONVENE jau trečius metus iš eilės surenka stipriausius konferencijų turizmo profesionalus iš Baltijos jūros regiono ir kitų šalių. Šiais metais dalyviams siūlome labai stiprią edukacinę programą ir tikimės, kad galimybe užmegsti naujus kontaktus pasinaudos kuo daugiau mūsų verslo atstovų”, – sako CONVENE organizuojančio Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Šių metų parodoje-kontaktų mugėje CONVENE susirinks daugiau nei 300 konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalų iš įvairių šalių.

Pagrindinis CONVENE organizatorius – VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, agentūra „Baltic Travel Group“, viešbučiai „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Amberton Hotels“ ir „Crowne Plaza Vilnius“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Ūkio ministerija. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE gali registruotis internetu www.convene.lt

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt