Specializuota paroda apie studijas užsienyje „Tarptautinių studijų dienos 2015”

Kovo 12 d. nuo 11.00 iki 18.00 val. „Radisson Blu Hotel Lietuva” Konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20, Vilniuje ) vyks specializuota paroda apie studijas užsienyje „Tarptautinių studijų dienos 2015”.

Parodoje pristatomos vidurinio išsilavinimo programos privačiose ir valstybinėse mokyklose, koledžuose, taip pat bakalauro ir magistro studijų programos, užsienio kalbų kursai moksleiviams, suaugusiesiems, užsienio kalbų ir kvalifikacijos kėlimo kursai įvairių įmonių darbuotojams ir aukščiausio lygio vadovams.

Parodoje dalyvauja pasaulyje žinomų mokymo įstaigų atstovai iš Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Kanados, Prancūzijos, Austrijos, Italijos, Vokietijos, Rusijos, Portugalijos ir kitų šalių.

Pagrindinis parodos tikslas – nurodyti tiesiausią kelią į sėkmę, pristatyti kokybiško išsilavinimo ir užsienio kalbų mokymo programas.

Įėjimas į parodą – nemokamas.

Ši paroda Lietuvoje organizuojama nuo 2005 metų, du kartus per metus – rudenį ir pavasarį. Tai vienas populiariausių renginių, kurį aplanko moksleiviai ir jų tėveliai, įmonių vadovai ir specialistai.

Daugiau informacijos apie parodą – www.balticcouncil.lt

Parodos organizatorius – „Baltic Council for International Education“.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt