Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Prasidėjo viena ryškiausių kalendorinių pavasario švenčių – Kaziuko mugė, garsėjanti gilia istorine tradicija ir gausiausiais tautodailininkų darbais

Prasidėjo viena ryškiausių kalendorinių pavasario švenčių – Kaziuko mugė, garsėjanti gilia istorine tradicija ir gausiausiais tautodailininkų darbais.

KAZIUKO MUGĖS KULTŪRINĖ PROGRAMA

2015 m. kovo 6-8 d.

Kovo 6 d. (penktadienis)

GEDIMINO PROSPEKTO PRADŽIA

12.00 val. Kaziuko mugės atidarymo ceremonialas.

KATEDROS AIKŠTĖ

13.00 val. – Naujosios Vilnios instrumentinis ansamblis AKORDAS.

13.30 val. – Naujosios Vilnios tautinių šokių ansamblis LINKSMUOLIAI.

14.00 val. – Jurbarko kultūros centro tradicinė kapela SANTAKA.

15.00 val. – Vilniaus rusų folkloro ansamblis ARINUŠKA.

15.30 val. – Vilniaus folkloro ansamblis VILNIAUS GIJA.

16.00 val. – Vilniaus instrumentinio folkloro grupė GRIEŽIKAI.

16.30 val. – Kirtimų folkloro ansamblis RASODA.

V. KUDIRKOS AIKŠTĖ

Vaikų ir jaunimo kiemas.

13.30 val. – Vilniaus Antakalnio vid. m-los folkloro ansamblis LINELIS.

14.00 val. – Žaidimai vaikams.

15.00 val. – Gatvės cirko pasirodymas.

16.00 val. – Vilniaus kolegijos folkloro ansamblis ŽELMUO.

PRIE NACIONALINIO DRAMOS TEATRO

12.00 val. – Foninė muzika.

13.00 val. – Aktorius V. Mickevičius – autorinės dainos (gitara, vokalas).

14.00 val. – Vilniaus kultūros centro SENJORŲ TEATRAS.

15.00 val. – Vilniaus kolegijos folkloro ansamblis ŽELMUO.

16.00 val. – Jurbarko kultūros centro tradicinė kapela SANTAKA.

Kovo 7 d. (šeštadienis)

12.00 val. – TEATRALIZUOTOS MUGĖS EITYNĖS (nuo Nepriklausomybės aikštės Gedimino prospektu į Katedros aikštę).

KATEDROS AIKŠTĖ

12.30 val. – Regionų metai Kaziuko mugėje. Sveikina LR kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja I. Seliukaitė.

12.40 val. – Lietuvos etnografinių regionų folklorą ir kostiumus pristato VU folkloro ansamblis RATILIO.

14.00 val. – Naujosios Vilnios tautinių šokių ansamblis VAIVA .

14.30 val. – Grigiškių kultūros centro meno saviveiklos kolektyvai: liaudiškos muzikos kapela GRYČIA, vyresniųjų tautinių šokių kolektyvas GRIJA, merginų tautinių šokių grupė ALARA, vaikų rusų tautinių šokių kolektyvas SMALIKI, moksleivių liaudiškos muzikos instrumentinis ansamblis , jaunimo ir merginų tautinių šokių kolektyvai.

16.00 val. – Vilniaus kultūros centro lenkų dainų ir šokių ansamblis VILIJA.

16.30 val. – Kirtimų kultūros centro tautinių šokių ansamblis VILNIAUS PYNIMĖLIS.

V. KUDIRKOS AIKŠTĖ

Vaikų ir jaunimo kiemas.

12.30 val. – Gatvės cirko pasirodymas.

13.30 val. – Žaidimai vaikams.

14.00 val. – Kaziuko orientacinis žaidimas.

14.10 val. – Grigiškių kultūros centro dramos būrelio VIZIJA spektaklis „Dvare“ .

14.30 val. – Koncertuoja Grigiškių darželio-mokyklos „Pelėdžiukas“ solistės

Karolina Bakštonytė ir Daniela Eželskaitė.

15.00 val. – Kauno tautinės kultūros centro folkloro ansamblis SODAILIO.

16.00 val. – ETNO protmūšis.

PRIE NACIONALINIO DRAMOS TEATRO

13.00 val. – Vilniaus folkloro ansamblis LAUKIS.

13.40 val. – Kauno pantomimos teatras.

14.20 val. – Gatvės cirko pasirodymas.

15.20 val. Jurbarko kultūros centro tradicinė kapela SANTAKA.

16.20 val. – Mono miuziklas.

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

13.00 val. – Širvintų r. Musninkų liaudiškos muzikos kapela.

14.00 val. – VU liaudiškos muzikos ansamblis JAUNIMĖLIS.

14.30 val. – Grigiškių kultūros centro folkloro ansambliai: ŠALTINĖLIS, GŽEGOŽANIE, ALIJE.

15.30 val. – Tautiška kapelija SUTARAS.

16.00 val. – VGTU akademinis choras GABIJA.

16.30 val. – Vilniaus instrumentinio folkloro grupė GRIEŽIKAI.

Kovo 8 d. (sekmadienis)

KATEDROS AIKŠTĖ

14.30 val. – VU pučiamųjų orkestro OKTAVA koncertas.

15.00 val. – Iškilmingas Kaziuko mugės uždarymas, apdovanojimai.

16.00 val. – Vilniaus kultūros centro folkloro ansamblis JORĖ.

V.KUDIRKOS AIKŠTĖ

Vaikų ir jaunimo kiemas.

12.00 val. – Gatvės cirko pasirodymas.

13.00 val. – Vilniaus „Sietuvos“ vid. m-los mokyklos dainų ir šokių kolektyvas SIAUDELĖ.

13.30 val. – Kaziuko orientacinis žaidimas.

14.00 val. – Kirtimų kultūros centro folkloro ansamblis MINDRĖ.

15.00 val. – Kirtimų kultūros centro Dainos teatras NEUŽMIRŠTUOLĖS IR BIJŪNAI.

PRIE NACIONALINIO DRAMOS TEATRO

12.00 val. – Vilniaus kojūkininkų „tulpadienio“ siurprizai.

12.30 val. – Kirtimų kultūros centro folkloro ansamblis MINDRĖ.

13.00 val. – Kauno pantomimos teatras.

13.30 val. – Vilniaus instrumentinio folkloro grupė BYTIKZYZ.

14.30 val. – Vilniaus folkloro ansamblis LABINGIS.

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

12.00 val. – Vilniaus tradicinė kapelija RATILAI.

12.30 val. – Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos folkloro ansamblis SPALGENA.

13.00 val. – Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro folkloro ansamblis

VERSMĖ.

13.30 val. – Vilniaus folkloro ansamblis VARANGĖ.

14.30 val. – Naujosios Vilnios folkloro ansamblis SADAUJA.

15.00 val. – Liaudies dainų klubas RASKILA.

Viešųjų ryių skyrius, vrt@vilnius.lt