Kovo 11-osios renginių metu keisis viešojo transporto darbas

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad šį trečiadienį, kovo 11 d., dėl mieste vyksiančių Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio minėjimo renginių keisis 88 autobusų maršruto trasa ir galimi nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

Atkreipiame vilniečių dėmesį, kad šį šventinį trečiadienį viešasis transportas važiuos pagal sekmadienio tvarkaraščius.

88 Europos aikštė-Centras-Oro uostas maršruto autobusai į Oro uostą nuo Geležinio Vilko g. važiuos A. Goštauto, J. Tumo-Vaižganto gatvėmis iki Gedimino pr. ir V. Kudirkos g. sankryžos, toliau – senąja trasa.

Po šventinio koncerto, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui, iš Katedros aikštės į namus žiūrovai galės sugrįžti šiais renginių maršrutų autobusais:

151R Santariškės-Centras-Stotis-Naujininkai
152R Fabijoniškės-S. Stanevičiaus g.-Žirmūnai-Centras-Žemieji Paneriai
153R Saulėtekis-Centras-Žvėrynas-Justiniškės-Pašilaičiai
154R Pilaitė-Konstitucijos pr.-Žygimantų-Olandų g.-Naujoji Vilnia
155R Lazdynai-Karoliniškės-Šeškinė-Centras-Markučiai.

Renginių maršrutų autobusai pradės važiuoti nuo 23.30 val. ir juose galios įprastiniai viešojo transporto bilietai.

Renginių maršrutų autobusų tvarkaraščiai bus skelbiami kovo 9 d. interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt ir mobilioje tinklalapio versijoje m.stops.lt.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt