Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Taryba nusprendė steigti naują lopšelį-darželį „Gluosnis“ Viršuliškėse

Šiandien sostinės Taryba svarstė naujo lopšelio-darželio ,,Gluosnis“ nuostatus ir pritarė jo steigimui. Naujas darželis įsikurs Viršuliškėse, vietoje į Žvėryną išsikėlusios Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos.

„Daug dirbome tam, kad vietų darželiuose užtektų visiems. Šiemet Santariškėse atidarėme naują vaikų lopšelį-darželį, kurį lanko apie 240 vaikučių. Dar šiemet duris atvers „Gluosnis“ Viršuliškėse ir bus įkurta dar 240 naujų vietų mažiesiems vilniečiams. Prioritetas visuomet buvo vietų darželiuose kūrimas: per ketverių metų kadenciją Vilniuje jų įkurta daugiau nei 3600“, sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Prieš tai Justiniškių g. 65 pastate veikė gimnazija, o dar anksčiau čia taip pat buvo darželis, tad patalpos ir vėl sugrįš darželinukams. Per 2015 metus planuojama rekonstruoti darželio pastato pertvaras, atnaujinti santechniką, nupirkti baldų.

Šiemet Vilniuje naujų vietų bus sukurta dar 3 vaikų darželiuose: Žirmūnuose, Antakalnyje ir tarp Pašilaičių bei Šeškinės. Iš viso – apie 1000 naujų vietų. Rengiami dokumentai naujiems darželiams Pilaitėje ir Balsiuose, skelbiamas konkursas statyti naują darželį Visoriuose. Šiemet planuojami statyti ir du privatūs darželiai Antakalnyje ir Burbiškėse.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt