Pavilnių regioniniame parke varliagyviai migruos saugiai

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija varliagyvių migracijos takuose kasmet įrenginėja apsaugines užtvaras. Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, apsauginė tvorelė įrengta Pavilnių regioniniame parke.

Pūčkoriuose jau yra įrengta apie 1 km ilgio apsauginė tvorelė, įkasti kibirai. Varliagyvių migracijos metu simboliškai išmargintomis kaladėmis bus užtverta Pūčkorių gatvė. Šia gatve važinėjantiems vietiniams gyventojams pasiūlytas alternatyvus kelias – per Tuputiškes ir Pūčkorių sodą.

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija labai prašo parko lankytojų ir svečių neardyti, neniokoti ar kaip nors kitaip nenaikinti įrengtų užtvarų.

Taip pat prašome neišvartyti ir nenuridenti nuo kelio pastatytų kaladžių. Raginame visus, vykstančius į Pūčkorių pažintinį taką, automobilius palikti aikštelėje prie Pūčkorių piliakalnio arba prie Belmonto pramogų centro.

Jei pastebėjote užtvarų pažeidimus, prašome informuoti direkcijos darbuotojus: arunas.panavas@botanika.lt; jolanta.radziuniene@botanika.lt arba tel. 8527 299 03.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt