Į Vilnių atvyksta futbolo komanda iš Ukrainos

Vilniaus futbolo klubas “Žalgiris” kovo 30 dieną vilniečius ir miesto svečius pradžiugins tarptautinėmis draugiškomis rungtynėmis. Lietuvos čempionai Vilniuje priims svečius iš aukščiausios Ukrainos futbolo lygos Lvovo “Karpaty”.

Žalgiriečių ir ukrainiečių susitikimas pirmadienį vyks 19.30 val. Lietuvos futbolo federacijos stadione.

“Džiaugiamės galėdami sužaisti draugiškas rungtynes su aukšto lygio komanda. Tai bus puiki patirtis. Stengsimės, kad ši futbolo šventė patiktų “Žalgirio” gerbėjams ir mūsų svečiams”, – sako Lietuvos čempionų sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

1963 metais įkurto “Karpaty” klubo žaidėjai, taip pat, kaip ir žalgiriečiai, rungtyniauja vilkėdami žaliai baltus marškinėlius.

Per savo gyvavimo istoriją ekipa yra laimėjusi Sovietų Sąjungos taurę, tris kartus triumfavusi antroje Sovietų Sąjungos lygoje, du kartus žaidusi Ukrainos futbolo lygos taurės finale.

2010-11 metų sezone Lvovo klubas sėkmingai įveikė UEFA Europos lygos kvalifikaciją ir grupių etape žaidė su Dortmundo „Borussia“, Paryžiaus „Saint Germain“ ir Sevilijos „Sevilla“ ekipomis.

Į šį mačą bilietus galima įsigyti jau nuo trečiadienio, “Bilietų Pasaulio” kasose bei internetiniame tinklalapyje www.bilietupasaulis.lt. Bilietai į “Žalgirio” ir “Karpaty” rungtynes kainuoja nuo 4 eurų. Dalis iš prekybos bilietais surinktų pajamų bus skirta vaikams iš Rytų Ukrainos, kuriems Lietuvoje bus suteiktos reikiamos sveikatinimo paslaugos.

Vilniaus „Žalgirio“ metinių abonementų turėtojai į stadioną pateks nemokamai.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt