Sostinės Savivaldybės specialistai į darželius siūlo rytoj registruotis internetu ir negaišti laiko eilėse

Savivaldybė primena, kad elektroninė registracija į darželius (planuojantiems vaikus leisti į darželį 2015 metais), prasidės šiandien, kovo 25 d., nuo 8 val. ryto www.vilnius.lt → Prisijungti → Mano meniu → Švietimas → Mano darželis.

Sostinės Savivaldybė gavo oficialų patvirtinimą, kad elektroninė registracijos į darželius sistema saugi ir patikima. Nepriklausomos kompanijos IBM, UAB „DPA“ ir UAB „BAIP, atlikusios priėmimo į darželius sistemos vertinimą bei tobulinimą, raštu patvirtino, kad sistema – saugi ir atitinka keliamus reikalavimus.

„Elektroninė sistema sukurta tėvų gerovei, todėl patariame vaikučius registruoti internetu savarankiškai. Neverta gaišti laiko eilėse Savivaldybėje ir laukti, kol darbuotojai užpildys prašymus tėvų vardu, toje pačioje elektroninėje registracijos sistemoje, nes paraiškų užpildymas Savivaldybėje savaime nesuteikia pirmumo ir neturi jokios įtakos vietai darželio eilėje. Savivaldybės specialistai gali tik padėti registruoti vaiką į tą pačią sistemą, kurią tėveliai gali ir patys rasti prisijungę internetu“, – sako E. miesto departamento vadovas Jonas Pidkovas

Vilniečiai, kurie neturi interneto prieigos, ar nemoka naudotis internetu, gali atvykti į Vilniaus miesto savivaldybę darbo laiku, darbuotojai suteiks pagalbą – užpildys prašymus tėvų vardu, lygiai toje pačioje elektroninėje registracijos sistemoje, kurioje kiti tėvai registruojasi savarankiškai. Tiek vieni, tiek kiti prašymai atsidurs vienoje registracijos sistemoje. Primename, kad užpildyti prašymą gali tik registruoti www.vilnius.lt vartotojai, skiltyje „Mano darželis“.

Daugiau informacijos – kaip užpildyti prašymą internetu, prioritetus ir eilių sudarymo tvarką galite rasti www.vilnius.lt/darzeliai.

Jei turite klausimų ar iškilo nesklandumų, kreipkitės tiesiogiai tel. 211 2878 arba el. paštu darzeliai@vilnius.lt

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt