Sekmadienį „Siemens“ arenoje – didžiausia krepšinio šventė BEKO-LKL „Žvaigždžių diena 2015 Vilnius“

Didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje, vienijanti geriausius LKL krepšininkus ir trenerius, po 8 metų pertraukos grįžta į Vilnių.

„Siemens“ arenoje spindės ryškiausios LKL žvaigždės, susirinks geriausi lygos treneriai, sporto, verslo ir pramogų pasaulio atstovai.

Sirgaliai išvys snaiperio, oro karaliaus ir trenerių karavano konkursus, įspūdingą muzikos ir šviesų šou. „BEKO-LKL Žvaigždžių dienoje“ šalies krepšinio aistruolius pakvies stebėti elektroninių šokių asus iš Ukrainos „Light Balance“. Visų į areną susirinkusių žiūrovų laukia prizai, staigmenos ir netikėtumai. Autografus sirgaliai galės rinkti ant naujųjų BEKO-LKL žaidėjų kortelių.

„BEKO-LKL Žvaigždžių dienos“ metu skrydžių bendrovė organizuos žaidimą, kurio metu žiūrovai pataikę iš aikštelės vidurio galės laimėti skrydį į Maldyvus, nuo tritaškio linijos – skrydį į Dubajų, o nuo baudų metimo linijos – skrydį į Stambulą.

Dėl „Oro karaliaus“ titulo kovos šeši dalyviai: Travis Leslie („Lietuvos rytas“), Marcus Monroe („Nevėžis“), Tomas Dimša („Žalgiris“), Šarūnas Beniušis („Zanavykas“, NKL), Jeffery Allen („Šiauliai“) ir svečias iš Latvijos Kristaps Dargais.

„Snaiperio“ titulą sieks iškovoti Adas Juškevičius („Lietuvos rytas“), Billy Baron („Lietuvos rytas“), Jamesas Andersonas („Žalgiris“), Justas Sinica („Neptūnas“), Nikita Barinovas („Juventus“), Benjaminas Brustas („Pieno žvaigždės“), Fedor Dmitriev („Dzūkija“), Rokas Giedraitis („Šiauliai“), Mantas Kazonas („Lietkabelis“), Vidmantas Sragauskis („Prienai“), Justas Tamulis („Nevėžis“), Arvydas Gydra („Mažeikiai“) ir daugkartinė Lietuvos moterų krepšinio lygos snaiperė Ela Briedytė.

Trenerių karavano konkurse jėgas išmėgins „Lietuvos ryto“ strategas Marcelo Nicola, „Neptūno“ vairininkas Kazys Maksvytis ir kiti LKL treneriai.

Pirmą kartą LKL „Žvaigždžių dienos“ istorijoje renginį iškilmingai atidarys animuota 3D projekcija ant aikštelės parketo.

Pagrindinis šventės akcentas – rungtynės, kuriose tarpusavyje susigrums „Amžinų priešininkų“ ir „LKL rinktinės“ krepšininkai. Amžinų priešininkų – Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai stos į vieną barikadų pusę. Jie turės susivienyti tam, kad apgintų Lietuvos grandų, vedusių mūsų šalies krepšinį į priekį Europos arenose, garbę.

Bilietus platina TIKETA (www.tiketa.lt)

Vaizdo klipai:

https://www.youtube.com/watch?v=PCQw-fcv2Cs

https://www.youtube.com/watch?v=L0Wt92NDuc4

https://www.youtube.com/watch?v=JZi_AmCRSo8