Savaitgalį – Dalios Kutkaitės tarptautinis meninės gimnastikos turnyras

Absoliuti Europos čempionė ir pasaulio čempionė Dalia Kutkaitė šį šeštadienį ir sekmadienį, kovo 28-29 dienomis, sporto mokyklos “Tauras“ salėje (Žygio g. 46) rengia Vilniaus pirmąsias tarptautines savo vardo gimnastikos varžybas. Turnyro atidarymas – šeštadienį, kovo 28 d., 14.30 val.

Į turnyrą suvažiuos 120 gimnasčių iš Baltarusijos, Estijos, Gruzijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Liuksemburgo, Maltos, Moldovos, Rusijos, Ukrainos, Lietuvos. Turnyras įtrauktas į Tarptautinės gimnastikos federacijos varžybų kalendorių ir yra reitinguojamas. Lietuvai varžybose atstovaus 25 sportininkės. D. Kutkaitė džiaugėsi, kad pavyko suorganizuoti pirmąjį tokio rango tarptautinį turnyrą Lietuvoje.

Turnyre rungsis vaikai, jaunimas ir suaugę. Legendinei sportininkei pavyko prikalbinti pajėgią Ukrainos rinktinę, kuri atsisakė dalyvauti tuo pačiu metu vyksiančiose Pasaulio taurės varžybose ir pasirinko D. Kutkaitės vardo turnyrą.

Ypač didelį susidomėjimą kelia grupinių pratimų varžybos, kuriose jėgas išbandys komandos, besirengiančios Europos čempionatui. D. Kutkaitė tikisi, kad Vilniuje prizininkėmis turėtų tapti jos auklėtinės.

Pasak legendinės Lietuvos gimnastės, tikimasi, kad tarptautinis turnyras taps tradiciniu. Taip pat nemažai tikimasi iš jaunųjų mūsų šalies gimnasčių, kurios, pasak trenerės, sparčiai tobulėja, neseniai puikiai pasirodė tarptautiniame turnyre Estijoje ir laimėjo medalių.

Sostinės “Tauro“ sporto mokykloje vyksiančių varžybų globėjas – kadenciją baigęs Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus.

Sportas, info