Sostinės septintokai varžėsi pirmajame viktorinos „Atsargus – tai ir saugus“ etape

Praėjusią savaitę trijose sostinės mokyklose vyko 7-ųjų klasių mokinių priešgaisrinės saugos įgūdžių konkurso-viktorinos „Atsargus – tai ir saugus“ I etapas.

Kovo 26 d. Emilijos Pliaterytės progimnazijoje, Šeškinės vidurinėje mokykloje bei Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje vykusiame konkurse varžėsi septintokų komandos iš 9 sostinės mokyklų.

Viktorinoje moksleiviai pademonstravo kūrybiškumą, atlikdami įvairias teorines bei praktines užduotis, kurios moko ekstremalių situacijų priežasčių ir pasekmių analizės, skatina elgtis atsakingai bei rūpintis savo ir kitų saugiu gyvenimu. Komandos pristatė ir paruoštus namų darbus.

Į II-ąjį konkurso etapą, kuris vyks balandžio 16 d., pateko Emilijos Pliaterytės progimnazijos, Šeškinės vidurinės mokyklos ir Martyno Mažvydo progimnazijos septintokų komandos.

Konkursą-viktoriną „Atsargus – tai ir saugus“ organizuoja ir remia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyrius bei Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius. Konkursas organizuojamas įgyvendinant Gaisrų prevencijos Vilniaus miesto savivaldybės teorijoje priemonių planą.

Švietimo, kultūros ir sporto departamento
Švietimo skyriaus Švietimo vadybos poskyrio informacija