Labiausiai nusipelniusiems sostinės medikams – tradiciniai „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai

Savivaldybė 10-us metus iš eilės pagerbia medikus – Vilniaus rotušėje įteikti 7 „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai ir 35 mero padėkos.

Iškilmingas renginys, skirta Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, jau tapo gražia sostinės tradicija.

„Tai žmonės, atsakingi už brangiausią mūsų turtą – sveikatą, neretai – ir gyvybę. Medikai visada yra labai arti žmogaus skausmo, bet kartu ir arčiausiai vilties. Vilniaus miestas turi kuo didžiuotis – sostinės gydymo įstaigos turi tikrai daug medikų, vertų Auksinės širdies apdovanojimo. Tegu vilniečių dėkingumas suteikia medikams tvirtybės“, – sveikino susirinkusius Sveikatos ir socialinių reikalų departamento direktorius Gintaras Žandaravičius.

Už įstaigos darbo organizavimą teikiant paslaugas pacientams, paslaugų kokybę, palankių darbo sąlygų sudarymą, iniciatyvumą, bendradarbiavimą su darbuotojais ir kolegomis „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimu pagerbtas ir išrinktas metų sveikatos priežiūros įstaigos vadovas, Odos ir veneros ligų centro direktorius Gintautas Lileikis.

Už pasiekimus profesijos srityje, už nuoširdų darbą, nepriekaištingą paslaugų teikimą, nuolatinį žinių gilinimą bei atnaujinimą, bendradarbiavimą su kolegomis dalijantis žiniomis ir patirtimi, novatoriškų idėjų siūlymą ir įgyvendinimą „Auksinės mediko širdies“ savininkėmis tapo trys sostinės medicinos įstaigų gydytojos: Antakalnio poliklinikos gydytoja Aurika Birutė Jurevičienė, Šeškinės poliklinikos gydytoja Jolita Jurkevičienė, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro gydytoja Brigita Baks. Taip pat šiuo gražiu apdovanojimu pagerbtos trys slaugytojos: Naujininkų poliklinikos slaugytoja Gražina Zverkienė, Centro poliklinikos slaugytoja Virginija Maskalianecienė, Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės slaugytoja Virginija Miežienė.

Dar 35-iems medicinos darbuotojams įteiktos Vilniaus mero padėkos. Iškilmingame renginyje dalyvavo Vilniaus miesto ir Savivaldybės administracijos, Socialinių reikalų ir sveikatos departamento vadovai, miesto tarybos nariai, ligoninių ir poliklinikų vadovai bei darbuotojai.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt