Prasideda 8-asis festivalis „Mes Vilniaus vaikai“

Muzikos ir dainų diena

2015 m. balandžio 16 d. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas “Verdenė” (Ukmergės g. 221) suskambės vaikų balsais. Scenoje pasirodys 300 dalyvių iš 14-os klubų ir moksleivių namų. Jaunieji menininkai džiugins žiūrovus skardžiais balsais ir muzikinių kūrinių interpretacijomis

Šokių diena

2015 m. balandžio 23 d. vyks festivalio šokių diena Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76). Apie 600-us jaunųjų šokėjų iš 14-os sostinės vaikų ir jaunimo klubų bei moksleivių namų pristatys savo kūrybines interpretacijas.

Dailės darbų paroda

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubuose ir moksleivių namuose nuo mokslo metų pradžios rengiamos dailės darbų parodos. Išrinkti geriausi darbai nuo 2015 m. balandžio 30 d. eksponuojami Naujosios Vilnios kultūros centre (Pergalės g. 8). Dailės darbų parodose dalyvaus 500 autoriai, kurie pristatys 600 kūrinių.

Teatro ir netradicinių menų diena

2015 m. gegužės 6 d. – festivalio teatro ir netradicinių menų dienos Vilniaus kameriniame teatre (Konstitucijos pr. 23B). Pasirodymuose dalyvaus daugiau nei 200 jaunųjų aktorių ir cirko artistų. Vaikai ir jaunimas žiūrovams pristatys įvairaus žanro spektaklius ir mažųjų cirko artistų numerius.

Vaikų darbelių mugė

Jau gražia tradicija tapusi vaikų darbelių mugė, kuri įvyks Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76) 2015 m. gegužės 14 d.

Festivalio baigiamasis renginys

Festivalio baigiamasis renginys: vaikų darbelių mugė, baigiamojo renginio pristatymas ir šventinis koncertas įvyks Vilniaus Lenkų kultūros namų scenoje (Naugarduko g. 76), 2015 m. gegužės 14 d. Išvysime gražiausių spektaklių epizodus, originaliausias šokių kompozicijas, klausysimės talentingų solo atlikėjų ir ansamblių. Per keturias festivalio dienas apie 3500 sostinės vaikų turės puikią galimybę atskleisti savo meninius bei kūrybinius gebėjimus. Festivalį stebės per 2600 žiūrovų.

Draugystės akcija “Vaikai – vaikams”

Sergantiems vaikams skirta akcija vainikuoja visus metus Vilniuje vykusį vaikų ir jaunimo klubų bei moksleivių namų festivalį „Mes – Vilniaus vaikai“. Klubų ir moksleivių namų auklėtiniai mažiesiems ligoniams dovanos savo sukurtus paveikslus, kiekvienam vaikui – asmeninius suvenyrus su linkėjimais greičiau pasveikti, parodys spektaklį. Akcija vyks 2015m. gegužės 15-20 d. vaikų ligoninėse ir vaikų globos namuose.

Tėra tik viena kalba, kurią supranta viso pasaulio žmonės – tai vaiko kalba. Juk nesvarbu, kokia kalba vaikas dainuoja – jausmams vertinimo nereikia. Visame pasaulyje suprantama šypsenos kalba. Pažvelkime į nuoširdžias vaikų akis – ir pamatykime stebuklą – džiaugsmą gyventi.

Viešųjų ryšių skyrius vrt@vilnius.lt