Savivaldybei tapus VšĮ „Burbiškių alėja“ dalininke, sostinėje prasidės naujo darželio statybos „Venecijos“ kvartale

Naujų daugiabučių namų „Venecijos“ kvartalo kūrėjai ir vystytojai, bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe, dar šiemet ketina pradėti naujo lopšelio-darželio statybas kvartale, įsikūrusiame netoli Eišiškių plento.

Trečiadienį Sostinės Savivaldybės taryba svarstys, ar tapti viešosios įstaigos „Burbiškių alėja“ dalininke, kad Savivaldybei priklausančiame dviejų hektarų ploto sklype šalia Burbiškių draustinio, investuotojų lėšomis galima būtų pradėti statyti darželį, kuriame bus įkurta apie 100 naujų vietų darželinukams.

Vėliau numatoma statyti ir pradinę mokyklą. Darželis „Venecijos“ kvartale bus trečiasis naujas lopšelis-darželis Vilniuje, pastatytas jau nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu.

„Tai puiki iniciatyva ir pavyzdys, kaip privataus ir viešo sektoriaus partnerystė gali padėti greitai ir mažiausiomis sąnaudomis kurti naujas vietas sostinės darželiuose. Per šią kadenciją jau sukūrėme 3 640 naujų vietų, atidarėme naują darželį Santariškėse“, – sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Šiemet Santariškėse atidarytą naują vaikų lopšelį-darželį lanko apie 240 vaikučių. Dar šiemet bus įkurta apie 1000 naujų vietų darželiuose: Viršuliškėse, Žirmūnuose, Antakalnyje ir tarp Pašilaičių bei Šeškinės. Rengiami dokumentai naujiems darželiams Pilaitėje ir Balsiuose, konkursui statyti naują darželį Visoriuose.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt