Sostinės Savivaldybės taryba patvirtino naują, o ne grąžino senąją registracijos į darželius tvarką

Savivaldybė atkreipia dėmesį, kad neteisingai interpretuojant vakar priimtą Tarybos sprendimą dėl registracijos į darželius tvarkos pakeitimo, žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija klaidina vilniečius tėvus – vakar patvirtinta nauja registracijos į darželius tvarka, o ne grąžinta senoji.

„Patobulinus esamą elektroninę informacinę sistemą, vakar patvirtinta visiškai nauja registracijos į darželius tvarka. Grįžti prie senosios tvarkos, dar vadinamos „popierinės“, kai iki 2012 m. eilės buvo sudaromos pačiuose darželiuose, – nesvarstoma“, – sako Artūras Zuokas.

Iki šiol prašymai būdavo priimami tik tais kalendoriniais metais, kuriais pageidaujama vaiką leisti į darželį, o konkreti jų pateikimo data buvo nustatoma administracijos direktoriaus įsakymu. Įsigaliojus pakeitimui, elektroninėje centralizuotoje sistemoje tėvai prašymus galės registruoti nuolat, nelaukdami konkrečios datos, – kad ir tik gimus vaikui.

Naujasis sprendimas įsigalios kitą dieną po to, kai jis bus paskelbtas teisės aktų registre. Apie tai Savivaldybė informuos vilniečius papildomai.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt