Savivaldybėje – dailės mokytojų ir jų mokinių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose 2“

Antradienį, balandžio 21 d., 14 val. Vilniaus m. savivaldybėje (II aukšte) bus pristatyta Vilniaus miesto dailės mokytojų ir moksleivių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose 2“. Tai jau antroji paroda šia tema.

Pirmoji paroda buvo pristatyta 2014 m. LR Seime, Vilniaus m. savivaldybėje ir M.Riomerio universiteto bibliotekoje. Pirmosios parodos „Vilnius miniatiūrose“ atidarymo metu Švietimo skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys, dėkodamas dailės mokytojams už sužadintą moksleivių kūrybiškumą, darbštumą, palinkėjo, kad paroda „Vilnius miniatiūrose“ taptų tradiciniu kasmetiniu renginiu.


Parodos organizatoriai: Vilniaus m. dailės mokytojų metodinis būrelis ir Vilniaus Žvėryno gimnazija. Mintis įamžinti sostinę mažo formato darbuose kilo Vilniaus dailės mokytojų metodinio ratelio pirmininkei Irenai Staknienei. Idėją palaikė Vilniaus Žvėryno gimnazijos direktorė Daiva Žiurienė. Kurti buvo kviečiami visų Vilniaus miesto ugdymo įstaigų dailės mokytojai kartu su savo 7-12 klasių mokiniais. Parodoje „Vilnius miniatiūrose 2“ dalyvauja moksleiviai iš 30 Vilniaus mokyklų bei 19 dailės mokytojų. Iš konkurse dalyvaujančių miniatiūrų, parodai buvo atrinkti 144 įdomiausi, originaliausi darbai. Parodos laureatų ir jų mokytojų darbai dalyvaus parodoje LR Seime šių metų rudenį.

Parodos atidaryme dalyvaus Vilniaus Žvėryno gimnazijos folklorinis ansamblis „Dolija“ (vadovė Vilija Vaitkienė) ir vokalinis ansamblis (vadovė Dalia Blinstrubienė).

Paroda „Vilnius miniatiūrose 2“ Vilniaus m. savivaldybėje eksponuojama nuo balandžio 20 d. iki 27 d.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt