Lietuvos darželių čempionate Vilniaus garbę gins dvi ekipos

Savaitgalį prekybos ir pramogų centre „Ozas“ vyko Vilniaus darželių čempionato finalas, kuriame triumfavo Karolio Griškaus darželis „Puriena“, finalinėje kovoje įveikęs praėjusių dviejų metų čempionus – „Strazdelio“ darželinukus, treniruojamus Gedimino Bražionio.

Iš viso sekmadienio popietę dėl pajėgiausio Vilniaus darželio vardo rungėsi 10 komandų. Didžiajame finale susitiko lygiaverčiai varžovai – tai Karolio Griškaus „Puriena“ ir Gedimino Bražionio „Strazdelio“ krepšininkai. Šios komandos grupių varžybose nepatyrė nė vieno pralaimėjo ir į pusfinalius pateko savo sąskaitoje turėdamos po keturias pergales.

Pasibaigus sunkioms rungtynėms, pergalę iškovojo ir aukso medaliais pasidabino darželio „Puriena“ jaunieji krepšininkai rezultatu 7:4. Abu darželiai finalininkai gins Vilniaus miesto garbę Lietuvos darželių čempionate, kuris įvyks Panevėžyje gegužės 23 d.

Naudingiausias čempionato žaidėjais buvo išrinkti auksinei čempionato ekipai atstovavę dvynukai – Marius ir Darius Lupeikiai.

Trečiosios vietos laimėtoju tapo Mantas Mudėnas ir jo darželis „Mažylis“: mažojo finalo kovoje darželis „Mažylis“ 2 taškais nugalėjo „Želmenėlio“ krepšininkus rezultatu 5:3.

Darželinukų čempionatas – tai analogų pasaulyje neturintis renginys, kuris kaskart pritraukia minias sirgalių ir žiūrovams dovanoja puikių emocijų dozę.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]