Prie Baltojo tilto vilniečiai susirinko pasveikinti naująjį sostinės merą Remigijų Šimašių – mero insignijomis jį papuošė Vilniaus jaunimas

Prie Baltojo tilto pievelėje naujai išrinktam Vilniaus merui Remigijui Šimašiui vilniečiai įteikė mero regalijas.

„Šios regalijos – jūsų pripažinimo ir pasitikėjimo įprasminimas. Tuo pačiu tai yra sudėtingo darbo pradžia – Jūs aiškiai pasakėte, kad savo mieste norite gerų pokyčių ir šiandien aš esu čia, kad tie pokyčiai įvyktų. Man svarbu, kad Vilnius gyventų pagal miestiečių valią, kad Jūsų visų balsas būtų išgirstas. Todėl kviečiu Jus – būkime viena komanda, kurkime ir puoselėkime savo miestą kartu”, – susirinkusiems į mero inauguraciją prie Baltojo tilto sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus merą sveikino Bendruomenių asociacijos, studentų sąjungos, moksleivių parlamento vadovai, muzikinės grupės „Biplan“ muzikantai.

Mero insignijos – tai Vilniaus miesto mero išskirtinės pagarbos ženklas. Sidabrine grandine su auksiniame žiede įkomponuotu valstybės herbu miesto vadovas pasipuošia oficialių ceremonijų ir iškilmių metu.

Miesto vadovo inauguracijoje dalyvavo visi norintys miestiečiai ir Vilniaus svečiai, su meru vilniečiai bendravo pievoje prie puodelio kavos, vaišinosi kareiviška koše, grojo Vilniaus gatvės muzikantai.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]