Vilniečius ir miesto svečius kviečiame į renginį – „Energetikos dienos“

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į renginį „Energetikos dienos“, kurio tema – augantys miestai, darnus vystymasis, efektyvus energijos vartojimas, aktyvi bendruomenė.

Vilniaus miesto energetikos dienos vyks XXII didžiausios Baltijos šalyse tarptautinės statybų ir remonto parodos RESTA metu 2015 m. balandžio 22-25 d. „Litexpo“ parodų rūmuose.

Savivaldybės interaktyviame stende susipažinsite su atnaujintu Vilniaus miesto faktinio energijos vartojimo klasių žemėlapiu, kuris buvo nominuotas pasaulinio lygio Europos miestus vienijančios organizacijos „Eurocities“ ir 2014 metais laimėjo pirmąją vietą už inovacijas energetikos srityje.

Taip pat išbandysite edukacinį žaidimą, skatinantį atsakingą požiūrį į pakuočių tvarkymą, išmoksite teisingai rūšiuoti, sužinosite įdomių faktų apie pakuočių perdirbimą, specialistai teiks konsultacijas.

Parodos metu skirsime ypatingą dėmesį energijos vartojimui centralizuotai šildomuose daugiabučiuose. Motyvuosime gyventojus įsirengti individualią šilumos apskaitą bute, kad kiekvienas mokėtų tik už tiek, kiek šilumos suvartojo.

Visuomenei bus pristatytas projektas „Interaktyvusis Vilnius“, kuris šiuo metu yra demonstruojamas ir Vilniaus miesto savivaldybės pirmo aukšto fojė.

Apsilankykite adresu http://intro.vilnius.lt/ ir renginio „Energetikos dienos“ metu pristatomą informaciją rasite skiltyje „Šiltas miestas“.

Aplinkos ir energetikos departamento
Energetikos skyriaus informacija