Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Vilniaus rotušėje – konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ finalas

Gegužės 6 d. 16 val. Vilniaus rotušėje finišuos IV respublikinio vaikų ir jaunimo kūrybos atlikėjų konkursas „Tradicijų paveldėtojai“, kuriame šiais metais dalyvauja ne tik folkloro ansambliai ir solistai, bet ir mėgėjų meno kolektyvai.

Konkurso dalyvių pasirodymus vertins autoritetinga komisija, kurioje – garsūs folkloro specialistai, Kultūros ministerijos ir Vilniaus savivaldybės atstovai.

Nugalėtojų laukia puikus apdovanojimas – teisė dalyvauti X tarptautiniame folkloro festivalyje „Pokrovskije kolokola“, vyksiančiame sostinėje lapkričio mėnesį.

Konkursas kasmet plečiasi, jame dalyvauja vis daugiau kolektyvų, kurie pristato vis įdomesnes naujas programas, atskleidžiančias įvairių tautų tradicijų grožį, ugdo iš kartos į kartą perduodamas dvasines vertybes. Šiais metais konkurse dalyvauja ne tik folkloro ansambliai ir solistai, bet ir mėgėjų meno kolektyvai.

Konkurso organizatoriai ir dalyviai kviečia sostinės gyventojus ir svečius apsilankyti muzikos ir įvairių tautų tradicijų švenėje, palaikyti konkurso dalyvius.

Renginį organizuoja Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras, Slavų tradicinės muzikos mokykla drauge su LR Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybe.

Įėjimas – nemokamas.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt