Vilniaus miesto savivaldybės ir Kelių policijos atstovai aktyviai dalyvavo saugaus eismo savaitėje

Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos iniciatyva 2015 m. gegužės 4-10 d. buvo paskelbta trečiąja Jungtinių Tautų saugaus eismo savaite, kurios tema – „Vaikai ir saugus eismas“. Minėtomis dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai bei pareigūnai prevencinėmis priemonėmis siekė atkreipti visuomenės dėmesį į ypač pažeidžiamą eismo dalyvį – vaiką.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus ir Kelių policijos valdybos pareigūnai 2015 m. gegužės 6 d. prie mokyklų bendravo su vaikais, taip pat vaikus į mokyklą atvežusiais arba palydėjusiais tėvais, seneliais, vaikams dalino atšvaitus ir atmintines „Kelyje elkis saugiai“. Šios atmintinės parengtos sostinės Kelių policijos valdybos ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento darbuotojų iniciatyva, jose pateikti patarimai, kaip vaikui elgtis kelyje. Vaikai ir mokyklų administracija džiaugėsi dviejų institucijų, besirūpinančių vaikų saugumu, atstovų apsilankymu.

Vilniaus miesto savivaldybė pagamino ir išplatino prevencinius plakatus „Kelyje elkis saugiai“ bendrojo ugdymo įstaigoms, kuriose mokosi pradinių klasių moksleiviai. Dėkojame bendrovei „ARTAVIVA“, kuri nemokamai parengė atmintinių ir plakatų maketus saugaus eismo savaitei.

Vilniaus miesto viešajame transporte buvo demonstruojami saugų eismą propaguojantys vaizdo klipai.

Apie saugaus eismo savaitę skelbta Vilniaus miesto vairuotojų informavimo švieslentėse, akcentuojant, kad vairuotojai atkreiptų dėmesį į vaikų saugumą.

Policijos pareigūnai organizavo apsilankymus mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose, vaikų globos namuose, pamokas vaikams Kelių policijos valdybos Saugaus eismo klasėje, vykdė kitas prevencines priemones.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]