SOS vaikų kaimo 20-mečiui – šeimos ir sporto šventė Vingio parko stadione

Šiais metais SOS vaikų kaimas švenčia 20 metų jubiliejų. Ta proga gegužės 31 d. 11 val. į Vingio parko stadione vyksiančią šeimos ir sporto šventę. Suaugusiųjų lauks įvairios sporto treniruotės, o mažieji galės sudalyvauti pirmajame Lietuvoje 400 metrų vaikų bėgime.

Pralaimėjusių nebus – kiekvienas vaikas bus nugalėtojas ir gaus prizus už tai, kad įveikė pirmus bėgimo žingsnius.

Gera renginio nuotaika rūpinsis televizijos sporto laidų vedėja Vlada Musvydaitė, VMG kulinaras Alfas Ivanauskas, penkiakovininkės Ieva ir Emilija Serapinaitės, badmintonininkas Kęstutis Navickas, krepšininkas Gediminas Navickas ir kiti „Sporto biržos“ treneriai.

Vaikai startuos 11.00 val., o nuo 12.00 val. – suaugusieji galės išmėginti jėgas šiose treniruotėse:

  • Kalanetika – tai plastinė gimnastika susidedanti iš baleto ir jogos, kuri skirta tempti visas kūno dalis.
  • Intensyvi sporto treniruotė su „Get fit“ komanda – tai aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės, kurių metu dirba viso kūno raumenys. Sportuojama dirbant tik su savo kūno svoriu.
  • TRX – tai funkcinė treniruotė su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Treniruočių metu kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis.
  • Treniruotė su kamuoliais – vidutinio intensyvumo treniruotė, kurios metu atliekami pratimai, naudojant didelius kamuolius.

Šeimos ir sporto šventėje taip pat bus galima pasivažinėti riedučiais, riedžiais (Segway), stalo žaisti futbolą ir interaktyvius žaidimus.

Dalyvavimas SOS vaikų kaimų organizuojamame sporto renginyje kainuoja 10 Eur, antram bilietui taikoma 25% nuolaida, o perkant tris ir daugiau – net 50% nuolaida.

Visi pinigai, surinkti renginio metu, bus skirti SOS vaikų kaime augančių vaikų užimtumui ir sporto veikloms: futbolo, šokių, krepšinio, žolės ritulio, plaukimo treniruotėms.

Registruotis galite: http://www.sos-vaikukaimai.lt/sportuok.lt/

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt