Naujasis Vilniaus “Žalgirio” garbės prezidentas palinkėjo žalgiriečiams sėkmės

Prieš šį šeštadienį vyksiančias varžybas Šiauliuose žalgiriečiams sėkmės linkėjo vakar rytinėje komandos treniruotėje apsilankęs sostinės meras, oficialiai Vilniaus “Žalgirio” garbės prezidentu tapęs Remigijus Šimašius, taip pat mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

“Vilnius jus labai palaiko”, – spausdamas rankas reprezentacinės sostinės futbolo komandos žaidėjams sakė R. Šimašius – merui tai buvo pirmas vizitas “Žalgirio” klube.

Vilniaus merui ir jo pavaduotojui Deividas Šemberas bei Linas Pilibaitis įteikė vardinius „Žalgirio“ marškinėlius, o klubo direktorė Vilma Venslovaitienė miesto vadovus pasveikino su naujomis pareigomis.

Šį šeštadienį Vilniaus futbolo klubas “Žalgiris” gali perrašyti Lietuvos futbolo istoriją. Žalgiriečiai savaitgalį Šiauliuose kausis dėl ketvirtojo iš eilės bei jau devintojo klubo istorijoje LFF taurės titulo.

Šio trofėjaus keturis metus paeiliui savo rankose nėra laikiusi nė viena šalies futbolo ekipa.

Gegužės 23 dieną Šiaulių miesto stadione vyksiančiame Lietuvos futbolo federacijos taurės varžybų finale sostinės komanda 14 valandą susitiks su varžovais iš uostamiesčio, Klaipėdos “Atlanto” futbolininkais.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt