4-ojo tarptautinio bėgimo dalyviai: labai sėkmingas renginys, puiki trasa, nuostabus oras

Sekmadienį Vilniaus centrą ir Senamiesčio gatves užplūdo tūkstančiai bėgimo entuziastų – sostinėje jau 4-ą kartą vyko tarptautinis bėgimo renginys „DNB | NIKE We Run Vilnius“.

Maratono dalyviai jėgas išbandė trijose distancijose – 21.098, 10 ir 5 km, vaikai bėgo specialią distanciją, skirtą šeimoms.

Šiemet į Vilniaus gatves išbėgo daugiau nei 7500 dalyvių, kurie startavo daugiau nei 3 min.

21, 098 km distancijoje tarp moterų nugalėjo Rasa Drazdauskaitė, 2-oji finišavo – Diana Lobačevskė, 3-ioji liko – Monika Vilčinskaitė.

Tarp vyrų greičiausias pusmaratonio distancijoje buvo Remigijus Kančys, 2-as-s pasiekė finišą Mindaugas Viršilas, 3-iąją vietą užėmė Vitalijus Afanasjevas.

Visi nugalėtojai, priklausomai nuo užimtos vietos, apdovanoti DNB banko piniginiais prizais, „Nike“ dovanų čekiais ir „Impulso“ sporto klubo abonementais.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius Katedros aikštėje paskelbęs startą, išbėgo į trasą ir pats. Įveikęs 10 km per 56 min, dalinosi įspūdžiais.

„Trasa šiemet buvo puiki. Pasirinkau gerą tempą, tai man buvo, tarsi, jogos treniruotė. Man visuomet sunkiausias pirmasis kilometras ir pabaiga, nors buvo labai smagu.

Bėgimas man – tai atsipalaidavimas, poilsis, o pats renginys – socialinis įvykis, šventė. Jei per trejus metus dalyvių skaičius išaugo nuo 2 iki beveik 8 tūkst. tai reiškia, kad darom kažką gera ir naudinga“, – pasakojo Vilniaus meras.

Tarptautiniai „Nike“ bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose – pernai juose dalyvavo beveik 350 tūkst. bėgimo entuziastų, o jų nubėgtas atstumas prilygsta 23 ratams aplink pasaulį. Pirmą kartą Vilniuje 2012 m. gegužės 26 d. vykusiame „Nike Aš bėgu. Vilnius“ renginyje startavo tik apie 2 tūkst. bėgikų

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]