Šeštadienį, gegužės 30 d., Vingio parke vyks šiaurietiškojo ėjimo žygis

Puikiai praleisti artėjančio šeštadienio popietę visus į vieną populiariausių miesto parkų pakvies Vilniaus visuomenės sveikatos biuras. Vingio parkas gegužės 30-ąją dieną taps šiaurietiškojo ėjimo gerbėjų, sveikos gyvensenos specialistų ir aktyvaus gyvenimo šalininkų susibūrimo vieta.

Nuo 10.00 iki 10.40 val. renginio dieną Vingio parke, prie estrados vyks dalyvių registracija, žygio dalyviams bus įteiktos specialios žygio kaklaskarės, o 12.00 val. visi žygeiviai bus kviečiami rikiuotis prie starto linijos.

Šiais metais, kaip ir praėjusiais, žygio dalyviai, lydimi profesionalių instruktorių, galės įveikti 5 arba 12 kilometrų trasas, kurios drieksis Vingio parko takais ir pagrindinėmis sostinės gatvėmis. Tiek iki žygio, tiek po jo bus galima dalyvauti įvairiose sveikatingumo treniruotėse, vedamose Lietuvos „Taidzičiuan“ Asociacijos trenerių ir pasimankštinti drauge su „Insanity“ treniruočių sostinėje pradininku Ignu Bakėjumi. Renginio metu bus galima konsultuotis su visuomenės sveikatos specialistais, dalyvauti specialioje žygio loterijoje.

Likus kelioms dienoms iki masinio šiaurietiškojo ėjimo žygio, vilniečiai dar gali dalyvauti ir nemokamose pamokose, vykstančiose net keliose sostinės vietose.

„Atsižvelgiant į tai, kad šiaurietiškasis ėjimas yra puikus sveikatingumo užsiėmimas kiekvienam – nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo – siekiame šiuo sportu sudominti kuo daugiau žmonių. Džiugu, kad žmonės nėra pasyvūs, vien nemokamose treniruotėse Karoliniškėse, Pilaitėje, Šeškinėje, Antakalnyje, Jeruzalėje ir Vingio parke per porą mėnesių apsilankė apie penkis šimtus dalyvių“, – sako Vilniaus visuomenės sveikatos biuro vadovė Gražina Sidorovienė.

Organizatoriai informuoja, kad žygeiviams, neturintiems savų lazdų, jos bus skolinamos registracijos vietoje.

Registruotis taip pat dar vis galima ir internete adresu: http://www.vvsb.lt/ejimas/

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt