Savivaldybės vadovai pasveikino Vilniaus vyrų rankinio komandą „VHS Šviesa“

Savivaldybės vadovai pasveikino Vilniaus vyrų rankinio komandą ,,VHC Šviesa”, Lietuvos rankinio lygos čempionate laimėjusią bronzos medalius 2014-2015 metais.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir vicemeras Linas Kvedaravičius, dėkodami rankininkams už Vilniaus vardo garsinimą, linkėjo geros kloties ir taiklių įvarčių kopiant laipteliais aukštyn ir tolyn.

„Tikime, kad jūsų klubui visos didžiosios pergalės – dar prieš akis. O mes stengsimės sportininkams padėti, ieškoti galimybių pagerinti sąlygas treniruotis, įrengti naujas bazes, kad tos pergalės būtų garsios ir žinomos visame pasaulyje“.

Garsus rankinio treneris Antanas Taraškevičius patikino, kad šių darbščių ir užsispyrusių sportininkų išties laukia pergalinga ateitis – „po poros metų tai bus kompetentinga ir labai pajėgi komanda“.

Šviesos komandos vaikinai per šį sezoną turėjo 187 treniruotes, sudalyvavo 47 turnyruose.

Vilniaus rankinio centro, įkurto 2002 m., tikslas – plėtoti ir garsinti rankinio sportą Vilniaus mieste, Lietuvoje ir Europoje. Pagrindinė Centro komanda, Lietuvos rankinio lygoje žaidžianti Vilniaus „VHC Šviesa“, yra daugkartinė Lietuvos rankinio lygos bronzos medalininkė ir daugkartinė Europos taurių turnyrų dalyvė.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt