LFF taurę įteikė Vilniaus miesto savivaldybei

Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ vadovai, treneriai ir žaidėjai ketvirtus metus iš eilės patikėjo praėjusią savaitę iškovotos LFF taurės saugojimą Vilniaus miesto savivaldybei. Istorinė Vilniaus „Žalgirio“ LFF taurė buvo įteikta Vilniaus merui Remigiju Šimašiui miesto Tarybos posėdžio metu. Sostinės savivaldybėje ji bus saugoma iki kito šio turnyro finalo.

Meras padėkojo žalgiriečiams už pergales, vilniečių vardu pažadėjo visuomet palaikyti komandą ir pagal galimybes padėti klubui kopti laipteliais link aukštesnių tarptautinių apdovanojimų.

Gegužės 23 dieną Šiaulių miesto stadione žalgiriečiai rezultatu 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ ir iškovojo rekordinį ketvirtą LFF taurės titulą iš eilės.

Gausiais aplodismentais Vilniaus miesto savivaldybėje sutikta žalgiriečių vadovė Vilma Venslovaitienė džiaugėsi pergale ir suteikta garbe atstovauti ne tik legendiniam „Žalgirio“ klubui, bet ir Vilniaus miestui.

„Džiaugiamės, kad mūsų komanda paliko naują įrašą Lietuvos futbolo istorijoje. Nuo 2010 metų, kai Vilniaus miesto savivaldybė tapo mūsų klubo dalininke, iškovojome net keturis LFF taurės trofėjus. To nepavyko pasiekti nė vienam šalies klubui”.

Tai buvo devintas kartas, kai Vilniaus „Žalgiris“ triumfavo taurės turnyre. Mes ir toliau stengsimės savo laimėjimais garsinti Vilniaus miestą ir Lietuvą tiek Lietuvos čempionatuose, tiek UEFA Čempionų lygoje“, – į savivaldybės narius kreipėsi „Žalgirio“ komandos vadovė Vilma Venslovaitienė.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt