Šį sekmadienį Gedimino prospekte vyks įnirtingos gatvės šokių kovos

„Sekmadienis – sporto diena“ po savaitės pertraukos ir vėl grįžta į Gedimino prospektą. Daugybė šokėjų šį sekmadienį Gedimino prospekte varžysis dėl geriausiųjų gatvės šokėjų titulo kovose „Skillz summer jam 2015“. Šokėjams reikės itin pasistengti, kadangi specilialiai į šį renginį išrinkti geriausius atvyksta žymūs teisėjai iš užsienio – Dedson Killa (Prancūzija) ir Bboy GenaD (Ukraina).

Šokių kovos startuos nuo 12.00 val. ir vyks iki pat 15.00 val. Prieš tai, 11.10 val., į gerai nuteikiančią treniruotę visus pakvies „Insanity“ treniruočių sostinėje pradininkas Ignas Bakėjus. O jau nuo pat 10.00 val. Gedimino prospekto atkarpoje nuo sankirtos su Totorių g. link Katedros aikštės vyks taip pat Lietuvos „Niat Nam“ federacijos, „Capoeira Ficag Lietuva“ parodomosios programos, „Sparta Gym“, „Brassa CrossFit“ organizuojamos treniruotės, aikido mokyklos „Aidas“ specialios pamokėlės, šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai, akrojoga.

Taip pat vyks stalo teniso, lauko teniso, futbolo, krepšinio, badmintono, batutų, grindų riedulio bei gigantiškųjų šachmatų užsiėmimai.

„Sveikas miestas“ primena, kad mėgautis sekmadieninėmis sporto pramogomis Gedimino prospekte kiekvienas norintysis galės iki pat rugsėjo mėnesio.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt