Vilniaus savivaldybė kartu su žaidimų kūrėjų studija „Charlie Oscar“ kviečia į kompiuterinių žaidimų industrijos renginį

Pirmadienį (birželio 1d.), 18val. Menų fabrike “Loftas” Vilniaus miesto savivaldybė kartu su žaidimų kūrėjų studija „Charlie Oscar“, „Investuok Lietuvoje“ ir „Loftu“ kviečia į „What’s Next?“ kompiuterinių žaidimų industrijos renginį.

Žaidimų pramonės specialistai susitikimuose dalinsis patirtimi, ateities planais, atsakys į jums rūpimus klausimus. Pirmojo renginio temos: pasakojimo dizainas, rašymas žaidimams, žaidimų lokalizavimas, darbas su nepriklausomomis Ispanijos žaidimų pramonės studijomis.

Josué Monchan – žaidimų pasakojimų ir lokalizacijos specialistas, daugelį metų dirbęs „Pendulo Studios“ (Ispanija) komandoje, dalyvavęs kuriant tokius kompiuterinių žaidimų ciklus kaip „Bėglys“, „Holivudo pabaisos“ bei apdovanojimus pelniusį „Vakar“ (dar žinomą kaip „Niujorko nusikaltimai“).

J. Monchan IMGA 2013 buvo du kartus nominuotas apdovanojimui „Už pasakojimo meistriškumą”, buvo apdovanotas už „Vaikštančių numirėlių Telltale“ seriją.

Būdamas itin smalsus, žaidimų pramonės specialistas kompanijoje išbandė įvairias sritis – darbą verslo plėtros, viešųjų ryšių, gamybos, žaidimų dizaino ir projektų valdymo padaliniuose. Vėliau kaip vedantysis kūrė dar 5 žaidimus, bendradarbiaudamas su „Evil Mind Entertainment“, „A Crowd of Monsters, „Abylight“ ir „PandaOne Games“, kuriant dar 5 žaidimus.

Užsiregistruoti į renginį, spauskite nuorodą

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt