Vilnius vasarą pasitiks švente dviračių entuziastams

Šį sekmadienį, paskutinę pavasario dieną, sostinėje įvyks didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje “Lietuvos plento taurė 2015“ trečiasis etapas, kurio metu dviračių mėgėjai varžysis pagrindinėje 108 km ir perpus trumpesnėje B distancijose. Visų norinčių papramogauti ir gerai praleisti laiką prie dviračio vairo taip pat laukia „Judėjimas visiems“ važiavimas, kurio dalyviai galės įveikti vieną lenktynių trasos ratą.

Varžybos vyksta jau 6 metus iš eilės, pritraukdamos vis daugiau sportininkų ir mėgėjų, norinčių išbandyti šią sporto šaką. Taurę sudaro 6 etapai – Birštone, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Kačerginėje. Visas varžybas vainikuoja rugsėjo mėnesį vykstantis paskutinis atskiro starto etapas Vilniuje, kur ir paaiškėja Taurės nugalėtojas.

„Vilniuje laukiame ne tik atkaklių pagrindinių lenktynių, bet ir gausaus būrio dviračiams neabejingų gyventojų, norinčių sudalyvauti gražioje šventėje, praleisti dieną su draugais ar šeima minant pedalus. Būtent, tam yra skirtas „Judėjimas visiems“ važiavimas, kurio distancija – 9 km“, – sako „Lietuvos plento taurė 2015“ varžybų organizatorius Deividas Vileniškis.

„Judėjimas visiems“ važiavimo startą planuojama skelbti sekmadienį 10 val., aštuonių ratų distancijos lenktynės prasidės vidurdienį, o pagrindinės varžybos – 14 val. Visų distancijų važiavimai startuos Batoro gatvėje.

Anot organizatoriaus, trasoje yra tik viena įkalnė, todėl tikimasi azartiško finišo.

Visiems „Lietuvos plento taurė 2015“ varžybų etapo Vilniuje važiavimams dalyviai gali registruotis internete adresu www.cycling.lt arba renginio dieną lenktynių starto vietoje.

Šeštą kartą rengiamos varžybos iš Vilniaus liepos 26 d. kelsis į Šiaulius, o rugpjūčio 30 d. sugrįš į Kauną. Paskutinis – šeštasis etapas – rugsėjo 20 d. – vėl bus sostinėje.

Visų varžybų etapų metu pernai jėgas išbandė daugiau nei 2000 dviratininkų. Šiais metais tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]