Vaikams – nemokami amatų kūrybiniai-praktiniai užsiėmimai, ekskursijos, paskaitos, parodos

Kaip ir kiekvieną pirmąjį mėnesio trečiadienį, taip ir šiandien, birželio 3 dienos popietę, 15-18 valandomis Vilniaus miesto savivaldybės Dailiųjų amatų, etnografinių verslų ir mugių programos dalyviai bei Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos nariai kviečia vaikus į savo galerijas-dirbtuves praėjusiai Tarptautinei vaikų gynimo dienai pažymėti. Dirbtuvėse vyks nemokami (gali būti dalinai mokami už panaudotas brangesnes medžiagas) amatų kūrybiniai-praktiniai užsiėmimai, ekskursijos.

Senųjų amatų dirbtuvėse, įsikūrusiose Savičiaus g. 10, bus organizuojamos nemokamos ekskursijos vaikams 12, 14 ir 17 val., kurių metu bus pasakojama apie amatų priešistorę ir demonstruojami amatų gamybos procesai. Pageidaujama, kad grupėse būtų iki 20 vaikų.

„Meno niša“, esanti J. Basanavičiaus g. 1/13, kviečia ne tik kūrybiniam procesui emaliavimo technika, bet tuo pačiu apžiūrėti Mariaus Jonučio parodą „Pasakos“, kuri vyks iki š. m. birželio 12 dienos. Darijaus juvelyrikos galerijoje (Dominikonų g. 7/20) vyksta dizainerės Linos Rekašienės ir tapytojos Sigitos Populaigienės paroda.

Na, o Vilniaus puodžių ceche vyks amatų užsiėmimai dedikuoti Sąjūdžio dienai pažymėti.

Kitose galerijose-dirbtuvėse vyks amatų gamybinių procesų demonstravimai ir mokomieji-praktiniai užsiėmimai vaikams – jų metu bus galima apžiūrėti profesionalių dirbtuvės meistrų pagamintų dirbinių ekspozicijas.

Į mokomuosius-praktinius užsiėmimus prašome registruotis nurodytais telefonais svetainėse www.vdaa.lt ir www.vsaa.lt „amatai“.

Daugiau informacijos: Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros vyr. specialistė Irena Sakalauskienė, el. paštas i.sakalauskiene@vsaa.lt, tel. (8 5) 212 2535.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt