Meras pasveikino Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus – Lietuvos krepšinio lygos sidabro medalininkus

Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino Vilniaus komandos ,,Lietuvos rytas“ krepšininkus – 2014-2015 metų Lietuvos krepšinio lygos sidabro medalininkus.

„Finalinių varžybų serija buvo itin įtempta ir įdomi, komanda padarė viską, ką galėjo. Aiškiai matyti komandos kopimo į viršų tendencijos . Tad linkiu, kad jos tokios – vis lipančios aukštyn – ir toliau dominuotų jūsų naujame sezone . O mes, miesto vadovai, pažadame palaikyti, padėti ir rinkodaros srityje, ir emociškai, ir finansiškai. Kad mūsų mieste krepšinis būtų dar labiau matomas, labiau jaučiamas, labiau lankomas. Ką reiškia krepšinio pasaulyje antroji vieta, žinome visi. Tai tikrai nemažai, todėl didžiuojamės jumis“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Mero padėkos už Vilniaus miesto vardo garsinimą įteiktos komandos žaidėjams, treneriams, medikams, komandos vadovams.

Klubo viceprezidentas Darius Gudelis dėkojo miesto šeimininkams už priėmimą, sveikinimus, už operatyvų miesto vadovų įsitraukimą į krepšinio reikalus, už palaikymą. „Tik bendromis žaidėjų, trenerių, sirgalių, rėmėjų , miesto pastangomis, klubas tampa tikruoju sostinės klubu“, – sakė Darius Gudelis.

Mero pavaduotojas Linas Kvedaravičus , praeityje – žinomas krepšininkas, linkėjo baigiantiems karjerą sportininkams nepradingti iš viešo gyvenimo. „Jūs matomos asmenybės, į jus lygiuojasi jaunimas, jūs – daugeliui pavyzdys, todėl galite daug gerų darbų nuveikti jaunų žmonių labui“, – sakė mero pavaduotojas.

L. Kvedaravičius taip pat pažymėjo, kad nemažai „Lietuvos ryto“ žaidėjų pakviesti į Lietuvos rinktinę – tai rodo Vilniaus komandos įvertinimą ir žaidėjų profesionalumą.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda skaičiuoja 18-ąjį sezoną. Per savo sportinę istoriją „Lietuvos rytas” šalies čempionu tapo penkis kartus. Garbingą titulą Vilniaus komanda pirmą kartą pelnė 1999-2000 metų sezone.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt