Saulėgrįžos šventę švęsti kviečia Vilniaus seniūnijos

Antradienį (birželio 23 d.), nuo 17 val. vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į Saulėgrįžos šventę Šeškinės Ozo slėnyje, prie ežero (nuo Gelvonų g. 61 – žemyn). Šeškinės ir Fabijoniškių seniūnijos kviečia drauge pasveikinti Jonus ir Janinas, dainuoti ir šokti su Šeškinės liaudiškos muzikos ansambliu ,,Bočiai“, vokaliniu instrumentiniu ansambliu ,,Širdyje dar ne sutema“, Šeškinės bendruomenės savivaldijos vokaliniu ansambliu „Šeškinė“ bei kt.

Šventės dalyvių laukia įvairios linksmos rungtys, o patys stipriausi, ištvermingiausi ir drąsiausi bus apdovanoti prizais. Artėjant vidurnakčiui, bus uždegtas aukščiausias ir karščiausias Joninių laužas Šeškinėje. Paparčio žiedas pražys tik įsimylėjusioms poroms.

Šventėje bus galima paragauti kareiviškos košės ir kitų tradicinių gardumynų.

Šventės organizatoriai – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Šeškinės ir Fabijoniškių seniūnijos.Šventės rėmėjas – Vilniaus miesto Šeškinės bendruomenės savivaldija, UAB „Grandas“.

Joninių šventė nuo 17val. šurmuliuos ir Lazdynuose. Lazdynų gyventojai ir svečiai kviečiami pasitikti trumpiausią metų naktį prie Neries upės, šalia „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmų. Lazdynų bendruomenė Jonines drauge pasitinka jau šeštus metus. Šiemet iki pat vidurnakčio visus linksmins“ grupė „Tėviškė“, ratelius suks tautinių šokių kolektyvas „Šimtažiedis“, papročius ir tradicijas primins Birutė Kurgonienė.

Šventės dalyvių laukia daug muzikos, stiprybės košė, stebuklų arbata, vaišės, prizai ir siurprizai „Marceliukės klėtyje“, didžiausias Lazdynų Joninių laužas.

17 val. visus pasitiks Lazdynų, Vilkpėdės kūrybingos bendruomenės sveikinimai.
18.00 val. Janinų ir Jonų sveikinimai ir apdovanojimai.

Šventinis dainininko Mindaugo Mickevičiaus-Mino koncertas.

Renginio vedėjas Darius Rakauskas.

Šventės organizatoriai Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Lazdynų seniūnija kartu Lazdynų bendruomenės savivaldija.