Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Savivaldybės darbuotojai gali rinktis, kada ateiti į darbą

Nuo šiol Vilniaus Savivaldybės darbuotojai turi teisę individualiai pasirinkti, kada ateiti į darbą ir kada iš jo išeiti. Atsižvelgiant į darbuotojų poreikius, leista rinktis ne daugiau kaip dviem valandomis skirtis galinčią darbo laiko pradžią ir pabaigą, išlaikant nustatytą 8 valandų darbo dienos, 40 valandų trukmės 5 darbo dienų darbo savaitės su dviem poilsio dienomis darbo laiko režimą.

Įvertinusi darbuotojų ir valstybės tarnautojų poreikius ir nuomonę, naujoji Savivaldybės vadovybė patvirtino naują darbo tvarką, pagal kurią darbuotojai patys kasdien pasirenka darbo pradžios laiką – intervale nuo 7.00 iki 9.00 val. ryto, ir atitinkamai po aštuonių darbo valandų, darbo pabaigą – nuo 16.00 iki 18.00 val. Lankstesnis darbo laiko pasirinkimas darbuotojams padės derinti įsipareigojimus darbui ir šeimai, daugeliui leis išvengti mieste tvyrančių automobilių spūsčių.

„Šiuo sprendimu valstybės tarnautojams ir darbuotojams suteikėme daugiau galimybių valdyti savo darbo laiką. Tai – viena iš priemonių kuriant darbuotojams palankesnes darbo sąlygas ir efektyvesnį bendradarbiavimą organizacijoje“, – sako Administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė.

Tiesa, yra numatyta keletas išimčių: atsižvelgiant į pareigų svarbą, departamentų direktoriai ir Administracijos direktorei pavaldūs skyrių vedėjai gali rinktis darbo pradžios laiką iki 8.00 val. ryto, bet ne vėliau. Vilniečius aptarnaujančios seniūnijos, Civilinės metrikacijos ir Socialinių išmokų skyriai dirbs klientams ir interesantams patogiu ir įprastu metu – nuo 7.30 val.

Šalių susitarimu galės būti nustatytas ir atskiras darbuotojo darbo grafikas.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt