Linkmenų gatve bus laikinai draudžiamas eismas, keisis viešojo transporto maršrutų trasos

Informuojame, kad nuo pirmadienio (06 29 d.) iki liepos 4 d. dėl inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbų bus laikinai draudžiamas transporto eismas Linkmenų gatvės dalyje ties Linkmenų ir Žalgirio gatvių sankryža. Darbų zoną galima bus apvažiuoti Lvovo ir Giedraičių gatvėmis.

Taip pat dėl minėtų darbų, nuo pirmadienio iki liepos 4 d. keisis viešojo transporto maršrutai: 49 Bukčiai-Lazdynai-Žalgirio-Didlaukio-Ateities g. ir 69 Šiltnamių g.-Lazdynai-Žalgirio-Didlaukio-Ateities g. maršrutų autobusai, važiuodami Konstitucijos pr., nesuks į Linkmenų gatvę, o važiuos toliau Konstitucijos pr. iki Kalvarijų-Šeimyniškių-Konstitucijos pr. sankryžos, kurioje suks į Kalvarijų gatvę. Nuo Kalvarijų-Žalgirio g. sankryžos autobusai važiuos senąja trasa. 49 ir 69 maršrutų autobusai, važiuodami pakeistomis trasomis, stos visose maršrute esančiose stotelėse ir atitinkamai nestos Šnipiškės ir Linkmenų stotelėse. Autobusų, važiuojančių nuo Ateities g. link Bukčių, maršrutų trasa nesikeis.


Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų, kelionių važiavimo trukmę planuotis su laiko atsarga.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt