Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Kviečiame išrinkti geriausią socialinį darbuotoją

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija antrus metus iš eilės organizuoja geriausio socialinio darbuotojo rinkimus ir kviečia siūlyti savo kolegas, bendražygius, šeimos narius ir draugus – visus, kurie, jūsų nuomone, verti tapti geriausiais.

Nugalėtojai bus renkami 6 nominacijose: už darbą su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene ir už darbą su patiriančiais krizę. Nugalėtojus išrinks vertinimo komisija.

„Geriausio socialinio darbuotojo“ vardą pelnę socialiniai darbuotojai rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingo renginio metu bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo Žvaigžde“ ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkos raštais.

Konkurso „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ pretendentų atrankos kriterijai

  • Pretendentas yra socialinis darbuotojas, socialinio darbo organizatorius, socialinio darbo specialistas.
  • Dirba socialinių paslaugų įstaigose, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose ir pan. su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene, patiriančiais krizes.
  • Yra įgijęs Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 20 straipsnio 3 dalyje numatytą išsilavinimą ir nuolat tobulina savo profesinę kompetenciją.
  • Turi autoritetą bendruomenėje, juo pasitiki žmonės, su kuriais jis dirba, yra pateikti palankūs atsiliepimai apie socialinio darbuotojo veiklą.
  • Geba suburti kolegas bendram darbui ir sėkmingai dirba tarpžinybinėje komandoje.
  • Yra iniciatyvus, aktyvus bendruomeninėje veikloje, į šią veiklą geba įtraukti ir savo globojamus žmones.

Kandidatūras galima teikti iki 2015 m. rugpjūčio 10 d. įskaitytinai adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje prašome parašyti konkurso pavadinimą), gali teikti tiek fiziniai asmenys – gyventojai, bendruomenių nariai, tiek nevyriausybinės ar valstybinės institucijos – socialinių paslaugų įstaigų, savivaldybių, seniūnijų atstovai.

Plačiau skaitykite »

Viešųjų ryšių skyrius vrt@vilnius.lt