Kviečiame išrinkti geriausią socialinį darbuotoją

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija antrus metus iš eilės organizuoja geriausio socialinio darbuotojo rinkimus ir kviečia siūlyti savo kolegas, bendražygius, šeimos narius ir draugus – visus, kurie, jūsų nuomone, verti tapti geriausiais.

Nugalėtojai bus renkami 6 nominacijose: už darbą su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene ir už darbą su patiriančiais krizę. Nugalėtojus išrinks vertinimo komisija.

„Geriausio socialinio darbuotojo“ vardą pelnę socialiniai darbuotojai rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingo renginio metu bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo Žvaigžde“ ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkos raštais.

Konkurso „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ pretendentų atrankos kriterijai

  • Pretendentas yra socialinis darbuotojas, socialinio darbo organizatorius, socialinio darbo specialistas.
  • Dirba socialinių paslaugų įstaigose, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose ir pan. su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene, patiriančiais krizes.
  • Yra įgijęs Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 20 straipsnio 3 dalyje numatytą išsilavinimą ir nuolat tobulina savo profesinę kompetenciją.
  • Turi autoritetą bendruomenėje, juo pasitiki žmonės, su kuriais jis dirba, yra pateikti palankūs atsiliepimai apie socialinio darbuotojo veiklą.
  • Geba suburti kolegas bendram darbui ir sėkmingai dirba tarpžinybinėje komandoje.
  • Yra iniciatyvus, aktyvus bendruomeninėje veikloje, į šią veiklą geba įtraukti ir savo globojamus žmones.

Kandidatūras galima teikti iki 2015 m. rugpjūčio 10 d. įskaitytinai adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje prašome parašyti konkurso pavadinimą), gali teikti tiek fiziniai asmenys – gyventojai, bendruomenių nariai, tiek nevyriausybinės ar valstybinės institucijos – socialinių paslaugų įstaigų, savivaldybių, seniūnijų atstovai.

Plačiau skaitykite »

Viešųjų ryšių skyrius vrt@vilnius.lt