Vilniaus rotušėje 156 sostinės šimtukininkams įteikti padėkos raštai

Sostinės širdyje – Vilniaus rotušėje pagerbti geriausi Vilniaus abiturientai – 156 pažangiausiems moksleiviams meras Remigijus Šimašius įteikė padėkas.

Iškilmingas šventinis renginys prasidėjo tautiškos giesmės giedojimu, abiturientams ir jų tėveliams koncertavo operos solistas Remigijus Sabaliauskas ir Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos ugdytiniai, sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Jūs esate dvidešimt penktoji abiturientų laida, gaunanti diplomus nepriklausomoje Lietuvoje. Pirmiausia, linkiu mokėti naudotis savo laisve. Naudotis protingai, kūrybiškai, atsakingai. Kad gyvenimas būtų garbingas ir laimingas, jums reikia trijų dalykų: išminties, kurios, manau, tikrai jums netrūksta, sąžinės, kad naktys būtų ramios, o dienos – smagios, ir drąsos. Pastarosios dažniausiai mums pritrūksta. Drąsos – apsisprendžiant, renkantis gyvenimo kelią, drąsos – pasirinkti, tai, kas prie širdies. Manau, tokio kokteilio pakanka, kad atsakingai pasirinktumėte profesiją ir sėkmingai keliautumėte gyvenimo keliu. Jūs visi esate privilegijuoti, nes esate – geriausi. Tad, sveikinu su nauju ir gražiu gyvenimo puslapiu, kurį šiandien atverčiate! Kad ir kur begyventumėt, linkiu sėkmės – darbuose, asmeniniame gyvenime, profesinėje veikloje“, – savo kalboje sakė Vilniaus meras.

Vilniuje 2 ir daugiau šimtukų gavo:

4 šimtukus gavo 14 abiturientų iš Jėzuitų gimnazijos, Licėjaus, Mykolo Biržiškos ir Žvėryno gimnazijų;

3 šimtukus – 37 abiturientai iš Šiuolaikinės mokyklos centro, Jėzuitų, Jono Basanavičiaus gimnazijų, Licėjaus, Mykolo Biržiškos, Grigiškių „Šviesos“ gimnazijų, Šeškinės vidurinės mokyklos, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT, Žemynos, Žirmūnų gimnazijų.

Po 2 šimtukus gavo 105 sostinės mokyklų abiturientai.

Už puikų mokinių parengimą brandos egzaminams buvo padėkota ir daugiausiai 100-kų surinkusioms mokykloms bei jųvadovams.

Vilniaus licėjuje surinkta 212 šimtukų ( direktorius Saulius Jurkevičius);

Mykolo Biržiškos gimnazijoje – 93 šimtukai (direktorius Valdemaras Kaupinis);

Žirmūnų gimnazijoje – 77 šimtukai (direktorius Edmundas Grigaliūnas);

Jėzuitų gimnazijoje – 72 šimtukai (Artūras Sederevičius);

Gabijos gimnazijoje – 27 šimtukai (direktorė Vilija Klimavičienė);

Žvėryno gimnazijoje 24 šimtukai (direktorė Daiva Žiurienė);

Užupio gimnazijoje – 22 šimtukai (direktorė Virginija Navickienė);

Simono Daukanto gimnazijoje – 20 šimtukų (direktorė Jolanta Gertruda Knyvienė);

Vytauto Didžiojo gimnazijoje 19 šimtukų (direktorė Danutė Bronė Puchovičienė);

Žemynos gimnazijoje – 18 šimtukų (direktorė Rūta Krasauskienė).

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]