100 Vilniaus dienų pagal vilniečius

Šiandien sukanka šimtas dienų, kai prisiekė naujai išrinkta miesto Taryba ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Savivaldybės Idėjų kambaryje meras pristatė 100 dienų ataskaitą, būsimus darbus ir dar laukiantį didįjį iššūkį.

„Džiugu, kad po šimto darbo dienų jau yra kuo pasidžiaugti – pasikeitė veikimo stilius ir mieste jau įvyko realių teigiamų pokyčių. Atėjome su nauju požiūriu, kad darbai turi vykti ne rytoj, o šiandien ir savo ataskaitoje pristatome tai, ką naujo pavyko nuveikti: įgyvendinamą 4 žingsnių vaikų darželių programą, mokyklų tinklo pertvarką, atliktus ir būsimus darbus Neries krantinėje, sumažintą miesto skolą, atvertus savivaldybės duomenis ir daugybę kitų realių darbų, kurie padės ir toliau siekti didžiojo iššūkio – Vilnius taps miestu, kuriame gera gyventi 1 mln. vilniečių“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Pristatyme taip pat dalyvavo Vilniaus mero pavaduotojas Valdas Benkunskas, valdančiosios koalicijos frakcijų seniūnai.

Pasak Lietuvos sąrašo frakcijos seniūno Dariaus Kuolio, „per 100 pirmųjų naujai išrinktos miesto Tarybos darbo dienų savivaldybė tapo atviresnė vilniečiams. Vilniui pasisekė, kad koalicija tokia plati. Dar didesnis laimėjimas sostinės laukia tuomet, kai vilniečiai taps šios koalicijos partneriais ir pasijus miesto šeimininkais“.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]