Vilniečiai turi galimybę įsiamžinti vaizdo klipe, kuriame nusifilmavo ir sostinės meras

Paskutinį vasaros mėnesį vilniečiai ir miesto svečiai gali įvairiose miesto vietose pamatyti gana neįprastą vaizdą – Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris” žaidėjus, demonstruojančius savo sugebėjimus valdyti kamuolį.

Tai žalgiriečių įgyvendinamas projektas „Vilnius — Žaliai Baltas miestas”. Projekto tikslas – sujungti futbolo ir Vilniaus grožį, kad projekte dalyvautų ne tik sportininkai profesionalai, bet ir sostinės gyventojai.

Tapti šio nekomercinio projekto dalimi sutiko ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Miesto vadovas pirmasis nusifilmavo vaizdo klipe, taip simboliškai perduodamas futbolo kamuolį kitiems projekto dalyviams.

Vaizdo klipo idėją įgyvendina patys idėjos autoriai – kūrybinė grupė INDIVA. Praėjusiais metais šios grupės parengtas darbas „We Are Happy From Vilnius”, kuriame taip pat nusifilmavo žalgiriečiai, sulaukė beveik 300 tūkstančių peržiūrų.

Naujuoju vaizdo klipu „Vilnius – Žaliai Baltas miestas” tikimasi padidinti peržiūrų skaičių.

„Mes visada norėjome sukurti Vilniui ką nors gražaus, originalaus ir netikėto. Rugpjūčio mėnesį kartu su Vilniaus „Žalgiriu” keliausime gražiausiomis sostinės vietomis ir „žaisime“ futbolą. Tikimės aktyvaus žmonių palaikymo ir dalyvavimo šiame projekte“, – sako INDIVA kūrybinės grupės vadovas Matas Oželis.

Vaizdo klipo filmavimas mieste vyks visą rugpjūčio mėnesį. Kiekvienas norintis įsiamžinti jame visą informaciją ras INDIVA socialinio tinklo “Facebook” paskyroje IndivaStudio.

Vaizdo reportažas: https://www.youtube.com/watch?v=JVwu_Jd7oxU

INDIVA www.indiva.lt, www.facebook.com/IndivaStudio

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]