Dėl Vakarinio aplinkkelio trečiojo etapo statybos darbų bus ribojamas eismas

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad dėl Vilniaus vakarinio aplinkkelio trečiojo etapo statybos darbų nuo 2015 m. rugpjūčio 1 d. iki 2017 balandžio 4 d. (preliminari darbų baigimo data) bus ribojimas transporto eismas Šešuolių g. dalyje tarp Justiniškių gatvės ir Pilaitės prospekto (eismas bus ribojamas važiuojant nuo Justiniškių g. link Pilaitės pr., o atkarpoje nuo Pilaitės pr. link Justiniškių g. eismas nesikeičia.)

Primename, kad dėl minėtų darbų taip pat keisis 32 Žvėrynas-Zujūnai-Gineitiškės-Pašilaičiai autobusų maršruto trasa ir tvarkaraštis. Autobusai, važiuojantys link Pašilaičių, neužsuks į Šešuolių g., atitinkamai nesustos stotelėse Kaukaro ir Kryžkelė. Nuo Justiniškių/Viršilų g. sankryžos autobusai važiuos Viršilų g., Viršuliškių skg., Pilaitės pr., Vilniaus vakariniu aplinkkeliu, nuo Sidaronių g. – senąja trasa. Autobusai, važiuodami pakeista trasa, sustos naujoje stotelėje „Pagal pareikalavimą“, esančioje Viršuliškių skg., ir Piliakalnio stotelėje, esančioje Pilaitės pr. 32 Pašilaičiai-Gineitiškės-Zujūnai-Žvėrynas autobusų maršruto trasa link Žvėryno nesikeičia.


Nauji maršrutai bei kita informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt .

Atsiprašome už nepatogumus.

Visais rūpimais klausimais dėl minėtų darbų prašome kreiptis į:
AB „Kauno tiltai“ projekto darbų vykdytoją Edgarą Banevičių tel. 861137872

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt