Prie sostinės savivaldybės – apšilimas prieš tarptautinį jaunimo krepšinio turnyrą

Šiandien prie sostinės savivaldybės rinkosi krepšinio mylėtojai ir smalsuoliai – Izraelio ambasada Vilniuje drauge su Šarūno Marčiulionio Krepšinio Akademija vidurdienį Europos aikštėje surengė nuotaikingą krepšinio turnyrą su muzika ir prizais. Aplinkiniuose biuruose dirbantys vilniečiai, Izraelio ambasados darbuotojai, Akademijos auklėtiniai ir praeiviai – visi turėjo progos pamėtyti į krepšį.


„Iš tiesų labai malonu, kad Europos aikštė šiandien, kad ir trumpam, Izraelio ambasados iniciatyva tapo dar gyvesnė – joje įsikūręs krepšinis leido pasitikrinti rankos taiklumą ne tik artėjančio turnyro dalyviams, bet ir mus visus čia subūrusiam Izraelio ambasadoriui bei puikiai krepšinio fanams žinomam teisėjui Romualdui Brazauskui. Džiaugiuosi, kad šis apšilimas prieš kitą savaitę vyksiančių varžybų startą praskaidrino ir šalia savivaldybės dirbančių vilniečių pietų pertrauką, įtraukė į rungtis praeivius bei Vilniaus svečius“, – sakė renginyje dalyvavęs Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius.

Vicemeras ir krepšinio ekspertas L. Kvedaravičius kartu su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu ne tik taikliai mėtė kamuolius, bet ir kvietė visus į rugpjūčio 11-12 dienomis vyksiančias Izraelio Ambasados Taurės Jaunimo Krepšinio Turnyro varžybas.

Renginyje susirungs 4 komandos iš Lietuvos bei Izraelio. Lietuvai atstovaus trys komandos: Vilniaus Šarūno Marčiulionio Krepšinio Akademija, Šiaulių „Saulės“ krepšinio akademija, Kauno „Perkūno“ krepšinio akademija, o Izraeliui – garsusis Tel Avivo „Maccabi“ krepšinio klubas.

Pirmąją turnyro dieną bus sužaisti pusfinaliai, o antrąją kova dėl bronzos medalių bei finalinės rungtynės. Varžyboms teisėjaus Lietuvos krepšinio sirgaliams puikiai pažįstamas ir gerbiamas Romualdas Brazauskas. Įėjimas į renginį Šarūno Marčiulionio Krepšinio Akademijoje (Raitininkų g. 4A) – nemokamas.

Viešųjų ryšių skyrius, [email protected]